Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

SEPHORA WONDERLAND

Organizator: Super Super

SEPHORA WONDERLANDO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

SEPHORA - największa na świecie sieć perfumerii zaprasza na wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Już w dniach 24-26 czerwca 2022, otworzymy drzwi do inspirującego świata pełnego wyjątkowych atrakcji przygotowanych z myślą o wielbicielach piękna!

SEPHORA WONDERLAND – najlepsze targi kosmetyczne branży premium

UWAGA! Z kodem: Sephora25 - wszystkie bilety taniej o 25%!

Promocja ważna do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

 

Na uczestników SEPHORA WONDERLAND czekają m.in.

 

 • Dostęp do blisko 50 inspirujących stref najgorętszych światowych marek z licznymi przedpremierami i nowościami produktowymi, usługami, atrakcjami i niespodziankami
 • Warsztaty makijażowe i pielęgnacyjne oraz spotkania z ekspertami marek i wyjątkowymi gośćmi z branży beauty:

 

  • W cenie biletu Sephora Explorer: masterclass prowadzony przez makijażystkę programu Związki z Modą w TVN Style Annę Galińską (@galianomakeup). 
  • W cenie biletu Sephora Addict i Sephora Fun: 3 x masterclass prowadzone przez ekspertki:  znaną z realizacji w programach takich jak Dzień Dobry TVN i Taniec z Gwiazdami Klaudię Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), uznaną ekspertkę pielęgnacji Alicję Śliwowską (@dr_scura) oraz pierwszego w Polsce senseliera, multidyscyplinarnego eksperta w dziedzinie zapachu Martę Siembab (@marta.senselier). Weź udział w każdej z  masterclass.
  • Dodatkowo, w cenie biletu Sephora Addict: niepowtarzalna możliwość uczestnictwa w jednym wybranym  masterclass prawdziwych guru sztuki makijażu: mistrzyni iluzji Mimi Choi (@mimles), pasjonatki sztuki wizualnej Dolli Okoriko (@dolli.glam), jednej z najbardziej inspirujących makijażystek świata fashion Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup) czy gwiazdy polskiego instagrama świata makijażu Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek). Decydując się na bilet wybierz konkretny masterclass o podanej godzinie rozpoczęcia.
 • Wyjątkowe prezenty w cenie biletu:

  • W cenie biletu Sephora Explorer: kosmetyczny prezent niespodzianka o wartości około 100 zł.
  • W cenie biletów Sephora Fun i Sephora Addict: wyjątkowy prezent - paczka pełna niespodzianek i nowości kosmetycznych o wartości około 700 zł.
 • Niezwykłe instagramowe strefy, konkursy z nagrodami, ekscytujące gry. Dodatkowo: odwiedź wszystkie strefy i zgarnij voucher na zakupy do Sephora o wartości 50 zł.

 • Atrakcyjny rabat na zakupy w trakcie wydarzenia
 • W cenie biletu Addict: strefa cateringu i relaksu VIP, w której odpoczniesz przed masterclass oraz skosztujesz nie tylko przepysznych, ale także przepięknych przysmaków.*

*Obowiązuje bilet specjalny - aby uzyskać dostęp do specjalnej strefy VIP wraz z miejscem podczas wyjątkowych masterclass, należy zakupić Sephora Addict.

 

Uwaga: ilość miejsc na masterclass ograniczona. 

 

Sephora Wonderland trwać będzie 3 dni.

 • 24.06 (piątek) 10:00 - 14:00 – Sephora Explorer
 • 25-26.06 (sobota-niedziela) 10:00 - 20:00 – Sephora Fan
 • 25-26.06 (sobota-niedziela) 10:00 - 20:00 - Sephora Addict

Uwaga: wstęp od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie będą wpuszczone na teren wydarzenia wyłącznie w towarzystwie, lub za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Pełen regulamin wydarzenia:  http://www.sephorawonderland.pl

 

Zrób sobie lub komuś bliskiemu prezent!

 

Bilety w sprzedaży od 19 maja 2022 do wyczerpania zapasów. Bilety dostępne tylko online. 

Dodatkowe informacje i Q&A znajdziesz na stronie www.sephorawonderland.pl

 •  

  Piątek, 24.06, Sephora Explorer

   

   

  Sobota, 25.06, Sephora Fan

   

   

  Niedziela, 26.06, Sephora Addict

   

   

   

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też