SEPHORA WONDERLAND

SEPHORA WONDERLAND

SEPHORA - największa na świecie sieć perfumerii zaprasza na wydarzenie jakiego jeszcze nie było! Już w dniach 24-26 czerwca 2022, otworzymy drzwi do inspirującego świata pełnego wyjątkowych atrakcji przygotowanych z myślą o wielbicielach piękna!

SEPHORA WONDERLAND – najlepsze targi kosmetyczne branży premium

UWAGA! Z kodem: Sephora25 - wszystkie bilety taniej o 25%!

Promocja ważna do wyczerpania promocyjnej puli biletów.

 

Na uczestników SEPHORA WONDERLAND czekają m.in.

 

 • Dostęp do blisko 50 inspirujących stref najgorętszych światowych marek z licznymi przedpremierami i nowościami produktowymi, usługami, atrakcjami i niespodziankami
 • Warsztaty makijażowe i pielęgnacyjne oraz spotkania z ekspertami marek i wyjątkowymi gośćmi z branży beauty:

 

  • W cenie biletu Sephora Explorer: masterclass prowadzony przez makijażystkę programu Związki z Modą w TVN Style Annę Galińską (@galianomakeup). 
  • W cenie biletu Sephora Addict i Sephora Fun: 3 x masterclass prowadzone przez ekspertki:  znaną z realizacji w programach takich jak Dzień Dobry TVN i Taniec z Gwiazdami Klaudię Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), uznaną ekspertkę pielęgnacji Alicję Śliwowską (@dr_scura) oraz pierwszego w Polsce senseliera, multidyscyplinarnego eksperta w dziedzinie zapachu Martę Siembab (@marta.senselier). Weź udział w każdej z  masterclass.
  • Dodatkowo, w cenie biletu Sephora Addict: niepowtarzalna możliwość uczestnictwa w jednym wybranym  masterclass prawdziwych guru sztuki makijażu: mistrzyni iluzji Mimi Choi (@mimles), pasjonatki sztuki wizualnej Dolli Okoriko (@dolli.glam), jednej z najbardziej inspirujących makijażystek świata fashion Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup) czy gwiazdy polskiego instagrama świata makijażu Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek). Decydując się na bilet wybierz konkretny masterclass o podanej godzinie rozpoczęcia.
 • Wyjątkowe prezenty w cenie biletu:

  • W cenie biletu Sephora Explorer: kosmetyczny prezent niespodzianka o wartości około 100 zł.
  • W cenie biletów Sephora Fun i Sephora Addict: wyjątkowy prezent - paczka pełna niespodzianek i nowości kosmetycznych o wartości około 700 zł.
 • Niezwykłe instagramowe strefy, konkursy z nagrodami, ekscytujące gry. Dodatkowo: odwiedź wszystkie strefy i zgarnij voucher na zakupy do Sephora o wartości 50 zł.

 • Atrakcyjny rabat na zakupy w trakcie wydarzenia
 • W cenie biletu Addict: strefa cateringu i relaksu VIP, w której odpoczniesz przed masterclass oraz skosztujesz nie tylko przepysznych, ale także przepięknych przysmaków.*

*Obowiązuje bilet specjalny - aby uzyskać dostęp do specjalnej strefy VIP wraz z miejscem podczas wyjątkowych masterclass, należy zakupić Sephora Addict.

 

Uwaga: ilość miejsc na masterclass ograniczona. 

 

Sephora Wonderland trwać będzie 3 dni.

 • 24.06 (piątek) 10:00 - 14:00 – Sephora Explorer
 • 25-26.06 (sobota-niedziela) 10:00 - 20:00 – Sephora Fan
 • 25-26.06 (sobota-niedziela) 10:00 - 20:00 - Sephora Addict

Uwaga: wstęp od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie będą wpuszczone na teren wydarzenia wyłącznie w towarzystwie, lub za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego. Pełen regulamin wydarzenia:  http://www.sephorawonderland.pl

 

Zrób sobie lub komuś bliskiemu prezent!

 

Bilety w sprzedaży od 19 maja 2022 do wyczerpania zapasów. Bilety dostępne tylko online. 

Dodatkowe informacje i Q&A znajdziesz na stronie www.sephorawonderland.pl

 •  

  Piątek, 24.06, Sephora Explorer

   

   

  Sobota, 25.06, Sephora Fan

   

   

  Niedziela, 26.06, Sephora Addict

   

   

   

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

SEPHORA WONDERLAND
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/