Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Rewie | Show StandUp - KoEdukacyjny - Master Of SEX

StandUp - KoEdukacyjny - Master Of SEX

Organizator: GoBig Events

StandUp - KoEdukacyjny  - Master Of SEXO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Poznaj klucz do niesamowitego seksu, ale przede wszystkim wykorzystaj to jako doskonały pomysł na spędzenie razem wieczoru „Master of SEX” to kolejny interaktywny, pełen humoru StandUp koedukacyjny typu One Man Show, do którego scenariusz napisało samo życie. Master of Sex bilety już dostępne.

O wydarzeniu Master of Sex

Grzegorz Kordek, ekspert od związków w roli showmana, w lekki i dowcipny sposób odpowiada na trudne codzienne pytania dotyczące seksu. Tym razem poznasz „Klucz do niesamowitego seksu”

DLA KOBIET jest to niepowtarzalna szansa, by ktoś inny w dobitny, zrozumiały dla mężczyzny sposób przekazał to wszystko, co powinien wiedzieć na temat Twoich potrzeb w sypialni, a Ty nigdy byś tego mu nie powiedziała.

DLA MĘŻCZYZN jest to szansa, by poznać PRAWDZIWE intymne potrzeby kobiet oraz okazja odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu bo seks u kobiety zaczyna się w głowie, by stać się Master of SEX

Zabawna forma bardziej przemawia do par, ale przede wszystkim jest wyjątkowo dobrze przyjmowana przez mężczyzn. Śmiech i wspólna zabawa tworzy atmosferę niezagrażającą mężczyznom, dzięki czemu są otwarci na naukę i zrozumienie.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też