Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Inne Lot do MONACHIUM (DE) (SMR7855)

Lot do MONACHIUM (DE) (SMR7855)

15.10.2024 Warszawa

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do MONACHIUM (DE) (SMR7855)BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Lot do MONACHIUM (DE) (SMR7855)
wtorek
15.10.2024
18:00

Lot do MONACHIUM (DE) (SMR7855)

Warszawa, Simair Flight Simulation Center

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkową podróż z Simair Virtual na trasie z Skopje do Monachium. Nasz rejs oznaczony numerem SMR7855 zabierze Was prosto na największy na świecie festiwal piwa – Oktoberfest!

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w naszym Centrum Szkoleniowym.

 

Rozpoczynamy naszą podróż w urokliwym Skopje, stolicy Macedonii Północnej. To miasto łączy w sobie bogatą historię z nowoczesnością, tworząc unikalny klimat. To miasto, będące mostem między wschodem a zachodem, zachwyca nie tylko swoją historią, ale także pulsującym życiem i gościnnością swoich mieszkańców. Gdy opuszczamy Skopje i ruszamy w podróż nad Bałkanami, otwiera się przed nami widok bajecznych krajobrazów. Góry, doliny i rzeki Bałkanów zachwycają swoją dzikością i niezwykłą urodą. Podczas przelotu pasażerowie mogą cieszyć się widokiem skalnych formacji, zielonych zboczy i malowniczych wiosek.

Naszym celem jest miasto Monachium w Niemczech. To miejsce o bogatej kulturze i fascynującej historii. Monachijskie Piwiarnie to ikony miasta, gdzie można spróbować tradycyjnych niemieckich piw i specjałów kulinarnych.

Na pokładzie samolotu przygotowaliśmy wiele atrakcji, abyście mogli jeszcze bardziej cieszyć się tą wyjątkową podróżą. Profesjonalny przewodnik turystyczny opowie Wam o Monachium i o samym Oktoberfescie, byście mogli lepiej poznać tę niezwykłą destynację. Ponadto, czeka na Was poczęstunek tematyczny, który idealnie wprowadzi Was w klimat tego znakomitego wydarzenia.

Nasza doświadczona załoga pokładowa zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas całej podróży. A dla tych, którzy zawsze marzyli o zobaczeniu, jak wygląda praca w kokpicie, przygotowaliśmy specjalną atrakcję – zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej.

Przygotujcie się na niekończące się rozmowy na temat lotnictwa i podróży, które dodadzą Waszej podróży niezapomnianego klimatu. Zarezerwujcie swoje miejsca już dziś i dołączcie do naszej podróży na Oktoberfest z Simair Virtual!

 

Miejsce: Simair Virtual, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 15 Października 2024 (wtorek)

Godzina odlotu: 18:00

Rejs: SMR7855

Lotnisko startu: Skopje (SKP)

Lotnisko lądowania: Monachium (MUC)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

•Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym

•Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją

•Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej

•Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej

•Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa

Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też