Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Teatr Tragedia | Dramat Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol

Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol

24.08.2024 Wojnowo

Organizator: CAVE.ART

Sprawdź bilety
Szpilki, Koki i Nierozcieńczony PerhydrolBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol
sobota
24.08.2024
19:00

Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol

Wojnowo, ArtFolwark Wojnowo

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl teatralny "Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol" - czyli dramat w Zakładzie Fryzjerskim, z wątkiem kryminalnym. To sztuka jednoaktowa w anturażu piosenek z lat 50. i 60. Wydarzenie odbędzie się w malowniczym ArtFolwark Wojnowo, który znajduje się w otulinie Puszczy Zielonki, zaledwie 20 minut drogi od Poznania. Bilety na spektakl Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol już dostępne.

 

Widowisko ma charakter charytatywny; Fundacja Cave.art, będąca jednym ze sponsorów, zajmuje się wsparciem i promocją lokalnych artystów — nie tylko scenicznych. Oprócz niezwykłego, teatralnego doświadczenia, na widzów będzie czekała niepowtarzalna okazja spotkania i rozmowy z aktorkami po spektaklu. 

O spektaklu Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol

„Szpilki, Koki i Nierozcieńczony Perhydrol” to miłość, zazdrość, stare piosenki i… Woda utleniona?

Ten fryzjerski dramat w jednym akcie to połączenie musicalu i kabaretu. Jesteśmy zaproszeni do zakładu fryzjerskiego U Krystyny (w tej roli Kinga Kutrzeba), gdzie poznajemy Kryśkę i jej dwie koleżanki: podróżniczkę „Kikę” (Kasia Cygan) i miejscową piękność „Lalkę” (Basia Janyga).

Pośród robienia fryzur, koków, bananów, kręconych czy anglezów, wychodzą na jaw historie doprowadzające do dość niezręcznych, wręcz obciachowych, sytuacji. Perypetiom dziewczyn akompaniują piosenki z lat 50 i 60, z repertuaru Nataszy Zylskiej, Ludmiły Jakubczak, Janusza Gniatkowskiego, Wioletty Villas, Czesława Niemena, Skaldów, Ireny Kwiatkowskiej z Kabaretu Starszych Panów i innych. 

Wszystko to w stylowej i barwnej oprawie, pośród chustek, szali, wałków i intrygi, od której włosy stawałyby dęba… gdyby nie były tak trwale zondulowane.  

„Bardzo zgrabna jedno-aktówka. Historyjka obyczajowa retro, bardzo zabawna, jest tu i satyra i pastisz i żart. Postacie dobrze i zabawnie napisane i zagrane. Piosenki zaśpiewane doskonale. Było dużo śmiechu, ale były też wzruszenia. Świetna zabawa dla szerokiej publiczności, która wciąż prosiła o bisy. Polecam.” — Andrzej Pieczyński, fragment recenzji

 

Obsada:

"Kika" – Kasia Cygan – scenariusz i reżyseria

"Kryśka" - Kinga Kutrzuba

"Lalka" - Basia Janyga

 

Organizatorzy:

  • Cave.art — fundacja, która aktywnie wspiera rokujących artystów poprzez zakup i promocję ich dzieł. Swoimi działaniami chce pomagać malarzom, rękodzielnikom i artystom scenicznym odnaleźć się na rynku sztuki. Motorem napędzającym są organizowane przez fundację wystawy, aukcje, zjazdy, plenery, spektakle i spotkania towarzyskie.
  • ArtFolwark Wojnowo to szczególne miejsce położone w otulinie Puszczy Zielonki koło Poznania. Zjawiskowa sceneria, idealna dla tych, którzy chcą wypocząć i są głodni kulinarnych wrażeń. W ArtFolwarku obcujesz z naturą i sztuką, z dala od zgiełku miasta.

 

Impreza przeznaczona jest dla osób dorosłych.

Osobom niepełnosprawnym przysługuje zniżka 70% - prośba o kontakt przez formularz kontaktowy. 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też