Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters
Home Teatr Musicale Pocałunek łez

Pocałunek łez

28.02.2024 Lublin

Organizator: ACKiM UMCS Chatka Żaka

Pocałunek łezBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Pocałunek łez
środa
28.02.2024
20:00

Pocałunek łez

Lublin, ACKiM UMCS Chatka Żaka

O wydarzeniu

"Pocałunek Łez" po raz drugi w Chatce Żaka! Ze względu na duże zainteresowanie musicalem podczas jego premiery w listopadzie, zapraszamy na kolejną odsłonę spektaklu, zwłaszcza tych, którym nie udało się obejrzeć pokazu premierowego! Bilety na musical Pocałunek łez już dostepne. 

O musicalu Pocałunek łez

Gdy przygasają światła dnia, miasto budzi się do życia. Wszystko wydaje się być trochę nierealnym snem. W blasku błękitnych neonów dwójka ludzi, zagubionych w pogoni za miłością i marzeniami, trafia na siebie przez przypadek. Potem jednak nie prowadzi ich już przypadek, ale uczucie, które się między nimi rodzi.

Pierwsza miłość, która zawsze rządzi się swoimi prawami i sprawia, że podejmują ryzyko bycia szczęśliwymi. Rzeczywistość jednak nie zawsze okazuje się być łaskawa i szczęście zdaję się trwać tyle, co piosenka.

Musical jest próbą przypomnienia widzom, że każdy z nas nosi w sobie wspomnienie pierwszej miłości, szczęśliwej bądź nie, ale pozostawiającej ślad i wspomnienia, po której już nic nie jest takie samo.

Jest zachętą do zadania sobie pytania: Czy gdyby można było cofnąć czas to czy coś by się zmieniło w swojej historii miłości? Dlatego, że wypowiedziane i niewypowiedziane słowa zawsze zmieniają bieg historii.

 

Scenariusz i reżyseria: Joanna Kozieł, Mateusz Pietruszka

Choreografia: Gabriela Słowańska

Kierownictwo muzyczne: Karolina Drapała

Kierownictwo wokalne: Martyna Sabak

Aranżacje muzyczne: Paulina Jamrozik, Paulina Romanowska, Emilia Woźniak, Maria Michoń, Gabriela Tarnowska

Obsada: Wiktoria Brewczak, Antola Sadło, Gabriela Słowańska, Gabriela Tarnowska, Julia Zburzyńska, Jagoda Madej, Mateusz Pietruszka, Karol Mazurek, Filip Fabijański

Zespół muzyczny: Paulina Jamrozik, Paulina Romanowska, Maja Pliszka, Martyna Poleszak, Alicja Ławecka, Małgorzata Domańska, Elżbieta Burdzań, Paweł Bartoszek, Piotr Szczepanek

Chór: Gabriela Tarnowska, Amadeusz Aniszewski, Agnieszka Krzyszczak-Turczyn, Angelika Tywoniuk, Anna Tatys, Klaudia Biedacha

 

 

Projekt zrealizowany dzięki Stypendiom Kulturalnym Bogdanki w Chatce Żaka w roku 2023

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też