Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Nocne Metro

Organizator: Teatr WARSawy

Nocne MetroO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na spektakl "NOCNE METRO Musical Infrastrukturalny" do Teatru WARSawy. Nocne Metro Musical Infrastrukturalny bilety już w sprzedaży!

O spektaklu Nocne Metro Musical Infrastrukturalny, Teatr Warsawy

Włosko-tureckie konsorcjum budujące II nitkę metra przerywa budowę, gdy robotnicy znajdują tajemniczy szkielet pod Bródnem. Wysłana z Muzeum Archeologicznego doktorantka musi zdecydować, kiedy zostaną wznowione prace. W męskim świecie włoskich, tureckich i polskich robotników, którzy od tygodni nie widzieli powierzchni i kobiet rozegra się dramat, w którym maszyny staną naprzeciwko ludzi, robotnicy naprzeciw inteligencji, a modernizacja zderzy się z historią Bródna – najstarszej osady na terenie Warszawy. Co kryją podziemia stolicy? Czy uda się dokończyć budowę II nitki – i wrócić bezpiecznie na powierzchnię?

 

Polski robotniczy punk, italo disco i turkish dance zmieszają się w pełnym namiętności, metafizyki i podziemnej poezji musicalu infrastrukturalnym „Nocne metro”, w którym wystąpią debiutanci: Marta Parzychowska, Patryk Wereszczyński oraz młodzi aktorzy scen teatralnych – Michał Bajor i Karol Włoch.  

START-UP MUSICAL

Spektakl inauguruje działalność nurtu teatru muzycznego START-UP MUSICAL w ramach Społecznej Sceny Debiutów w Teatrze Warsawy. START-UP MUSICAL to prowadzone przez Michała Walczaka laboratorium polskiego musicalu, w ramach którego młodzi reżyserzy, dramatopisarze i aktorzy będą tworzyli oryginalny repertuar dla teatrów muzycznych.

Obsada i Twórcy spektaklu Nocne Metro Musical Infrastrukturalny, Teatr Warsawy

OBSADA – Marta Parzychowska, Michał Bajor, Patryk Wereszczyński, Karol Włoch

MUZYKA – Wiktor Stokowski

RUCH SCENICZNY – Barbara Olech

SCENOGRAFIA I KOSTIUMY – Agata Stanula, Barbara Koczarowa

REŻYSERIA – Michał Walczak

 

Nocne Metro Musical Infrastrukturalny bilety w sprzedaży! Spektakl Nocne Metro Teatr Warsawy - nie przegap!

Podobne wydarzenia

Zobacz też