NIEBO

NIEBO

UWAGA  Szanowni Państwo z przykrością informujemy , że z przyczyn od nas niezależnych spektakl „Niebo” zaplanowany na dzień 12 września nie odbędzie się. Natomiast informujemy, że w tym dniu, tj. 12.09.21r. o godz. 17:00 odbędzie się wielki koncert Ogniska Musicalowego pt. „OM nasz dOM „ z okazji X lat istnienia.

Przepraszamy za niedogodności.

 

Zapraszamy na musical Niebo oparty o prawdziwą historię Beaty Jałocha. Niebo bilety na spektakl w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie już w sprzedaży.

O musicalu Niebo

To inspirująca i poruszająca historia, niosąca nadzieję na  urzeczywistnienie skrywanych głęboko marzeń, których zasięg  tylko pozornie wykracza poza nasze możliwości. 

 

Spektakl muzyczny w wykonaniu młodzieżowego  Ogniska Musicalowego jest oparty o prawdziwą historię Beaty Jałocha, która w 2013 roku uległa poważnemu wypadkowi. Mimo uszkodzonego rdzenia kręgowego i trudnych doświadczeń nie poddaje się.   

Motto: "Nie jest osią mojego życia bycie niepełnosprawną".

 

  • Opieka artystyczna: Wojciech Kępczyński
  • Reżyseria: Jan Bzdawka
  • Kierownik muzyczny: Krzysztof Jaszczak
  • Choreografia: Agata Łubieńska. 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

NIEBO
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/