Latający Cyrk Monty Pythona

Latający Cyrk Monty Pythona

Zapraszamy do Teatru Rampa na spektakl "Latający Cyrk Monty Pythona"! Absurdalny humor i prawdziwa zabawa! Latający Cyrk Monty Pythona bilety już w sprzedaży. 

Tylko w Teatrze Rampa można zobaczyć i posłuchać najbardziej znanych skeczy oraz piosenek słynnych kabaretowych programów telewizyjnych ubiegłego wieku! Szyk Kabaretu Starszych Panów i absurd angielskiego humoru legendarnej grupy Monty Pythona łączą się w jedynym takim w Warszawie spektaklu kabaretowym.

Teatr Rampa proponuje oryginalny wieczór teatralno-kabaretowy z wybranymi piosenkami i skeczami Monty Pythonów w tłumaczeniach Filipa Łobodzińskiego i Tomasza Beksińskiego. Słynne piosenki i żarty brytyjskiej grupy z prawdziwym wdziękiem wykonują aktorzy Teatru Rampa, występując w nawiązujących do Kabaretu Starszych Panów cylindrach i z goździkami w klapie smokingu, co w zestawieniu ze śmiałymi tekstami daje dodatkowy komiczny efekt. Absurdalny humor znany z polskiej i brytyjskiej telewizji świetnie sprawdza się w teatrze, gdzie również wywołuje prawdziwe salwy śmiechu.

W spektaklu występują:

Leszek Abrahamowicz, Krzysztof Broda-Żurawski, Maciej Gąsiorek, Andrzej Niemirski, Robert Tondera, Daniel Zawadzki. 
Przy fortepianie: Robert Gołaszewski.

Kup bilety na Latający Cyrk Monty Pythona już teraz - doskonała zabawa gwarantowana!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Latający Cyrk Monty Pythona
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/