Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)

Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)

SPRAWDŹ BILETY

Krakowska Grupa AD HOC zaprasza na Wieczór Komedii Improwizowanej! Cieszący się ogromną popularnością spektakl komediowy wraca do Klubu Studio! Grupa AD HOC bilety na Wieczór Komedii Improwizowanej już w sprzedaży.

O Wieczorze Komedii Improwizowanej z AD HOC

Wieczór składa się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek komediowych, które są tworzone są na żywo w oparciu o sugestie publiczności. Będziecie mogli zdecydować o postaciach, miejscach akcji, tematyce, problemach bohaterów. Staniecie się współreżyserami tego niepowtarzalnego wydarzenia.

 

Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl - nic nie powtórzy się dwa razy. Spektakl jest grany regularnie na deskach krakowskich scen od 2008.

Wystąpią dla Was członkowie Grupy AD HOC:

  • Janek Malinowski
  • Michał Próchniewicz
  • Michał "Jeffrey" Ociepa
  • Alan Pakosz

Całość spektaklu okraszona muzyką na żywo tworzoną przez jedyny w swoim rodzaju ImproBand!

 

Kacper Ruciński - stand up'er pochodzący z Malborka. Debiutował z pierwszym monologiem w 2009 roku co czyni go jednym z prekursorów stand up'u w Polsce. Należał do projektów Stand up bez cenzury, Bang!. Obecnie grywa na największych salach koncertowych w Polsce.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/