Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)

Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)

Krakowska Grupa AD HOC zaprasza na Wieczór Komedii Improwizowanej! Cieszący się ogromną popularnością spektakl komediowy wraca do Klubu Studio! Grupa AD HOC bilety na Wieczór Komedii Improwizowanej już w sprzedaży.

O Wieczorze Komedii Improwizowanej z AD HOC

Wieczór składa się z kilkunastu gier, scen, skeczy i piosenek komediowych, które są tworzone są na żywo w oparciu o sugestie publiczności. Będziecie mogli zdecydować o postaciach, miejscach akcji, tematyce, problemach bohaterów. Staniecie się współreżyserami tego niepowtarzalnego wydarzenia.

 

Każdy występ to jednocześnie premiera i ostatni spektakl - nic nie powtórzy się dwa razy. Spektakl jest grany regularnie na deskach krakowskich scen od 2008.

Wystąpią dla Was członkowie Grupy AD HOC:

  • Janek Malinowski
  • Michał Próchniewicz
  • Michał "Jeffrey" Ociepa
  • Alan Pakosz

Całość spektaklu okraszona muzyką na żywo tworzoną przez jedyny w swoim rodzaju ImproBand!

 

Kacper Ruciński - stand up'er pochodzący z Malborka. Debiutował z pierwszym monologiem w 2009 roku co czyni go jednym z prekursorów stand up'u w Polsce. Należał do projektów Stand up bez cenzury, Bang!. Obecnie grywa na największych salach koncertowych w Polsce.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grupa AD HOC: Wieczór Komedii Improwizowanej (Gość: Kacper Ruciński)
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/