Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Polish Cup

Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Polish Cup

Zapraszamy na Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Polish Cup, który odbędzie się się w 28 i 29 sierpnia w Legia Tenis & Golf w Warszawie.  Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Polish Cup bilety już dostępne.

 

UWAGA:

Wydarzenie zostanie zorganizowane zgodnie z aktualnym na dzień imprezy rozporządzeniem o organizacji imprez sportowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

 

W procesie zakupowym dostępne są dwie opcje do wyboru:

Bilet (z certyfikatem zaszczepienia)

Bilet (bez certyfikatu zaszczepienia)

 

Ulgi przysługują: uczniom i studentom do lat 26, którzy okażą stosowne legitymacje, emerytom i rencistom. Dzieci do lat 6 mają zapewniony bezpłatny wstęp, ale bez gwarancji miejsca siedzącego. Serdecznie zapraszamy!

BNP Paribas Polish Cup - zawodnicy

W turnieju głównym BNP Paribas Polish Cup zagra 32 tenisistów. Najwyżej rozstawionym będzie 22-letni Niemiec Daniel Altmaier, obecnie notowany w rankingu ATP na 120. miejscu - najlepszym w karierze. W tym sezonie Altmaier wygrał już m.in. turniej rangi ATP Challenger Tour w Brunszwiku i z dobrej strony zaprezentował się w głównym cyklu - dotarł aż do półfinału w Umagu i Kitzbuehel, a w minionym sezonie do IV rundy wielkoszlemowego Rolanda Garrosa z eliminacji! W sumie ośmiu zawodników turnieju głównego notowano w Top 100 rankingu ATP.

W tym roku organizatorzy BNP Paribas Polish Cup przyznają trzy dzikie karty. Adresatów dwóch już znamy: to 18-letni reprezentant miejscowej Legii Szymon Kielan (halowy mistrz Polski seniorów) i Leo Borg - syn słynnego Bjoerna Borga.

BNP Paribas Polish Cup - informacje o wydarzeniu

BNP Paribas Polish Cup rangi ATP Challenger 80 zostanie poprzedzony tradycyjnymi eliminacjami, a pula nagród wyniesie 44 820 euro + hospitality. Co ważne, sponsorem tytularnym pozostał BNP Paribas – największy sponsor tenisa na świecie. Kontynuowana jest także współpraca z dotychczasowymi partnerami, firmami: VEKA, Green Cell, Oshee, Babolat, Tretorn oraz COMS. Partnerem medialnym wydarzenia ponownie będzie telewizja Polsat Sport.

 

- Bardzo się cieszę, że zorganizujemy ten turniej – mówi dyrektor Międzynarodowego Turnieju Tenisowego BNP Paribas Polish Cup Mariusz Fyrstenberg.Wielu organizatorom nie udało się niestety przetrwać pandemii, a nasi sponsorzy docenili jakość naszej pracy i przedłużyli współpracę. Młodzi polscy zawodnicy ponownie dostaną szansę na zdobycie punktów do rankingu ATP i przede wszystkim uzyskanie bezcennego doświadczenia. Mamy wsparcie partnera Miasta Stołecznego Warszawa, co pozwoli nam na rozwój turnieju.  

 

Rozpoczęliśmy również strategiczną i długoletnią współpracę z tenisową marką Legii Warszawa. Plan się nie zmienił – pracujemy nad tym, by z roku na rok turniej rósł w siłę i w przyszłości należał do głównego cyklu ATP Tour. Ponownie skupimy się także m.in. na promocji ekologii oraz na współpracy z utalentowanymi tenisistami w ramach Akademii Młodych Talentów. 

 

Data turnieju podyktowana jest Igrzyskami Olimpijskimi, a na jej wybór wpłynęła również pandemia. Już dziś wiadomo, że jest terminem jednorazowym, w przyszłych latach BNP Paribas Polish Cup odbędzie się w innym terminie. Fundacja Mariusz Fyrstenberg Tennis Foundation zawarła z Legia Tenis & Golf porozumienie dotyczące współorganizacji tej imprezy na Myśliwieckiej na cztery najbliższe lata.

Program towarzyszący 

Wydarzenie uzupełni bogaty program towarzyszący – poza kontynuacją Akademii Młodych Talentów i Club Day, po raz pierwszy turniej wzbogacą Tennis Construction Cup, BNP Paribas Polish Cup Ladies Night oraz BNP Paribas Polish Cup Pro-Am. Rozwijana będzie strefa animacji dla najmłodszych – w tym roku rodzice dostaną możliwość pozostawienia swoich pociech na czas meczów pod opieką wyszkolonych animatorów, a w programie wydarzenia znajdzie się także m.in. interesująca oferta dla członków lokalnego biznesu – amatorskie turnieje tenisowe. 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Międzynarodowy Turniej Tenisowy BNP Paribas Polish Cup
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/