MB Boxing Night 14: Night of violence

MB Boxing Night 14: Night of violence

Grupa MB Promotions powraca z mocnym uderzeniem! W sobotę 22 października w Świeradowie-Zdroju odbędzie się kolejna gala organizowana przez Mateusza Borka. W walce wieczoru wystąpi Damian Wrzesiński, a oprócz niego kibice zobaczą w akcji między innymi Łukasza Wierzbickiego, Sebastiana Wiktorzaka i emocjonującą bitkę Kamila Młodzińskiego z Lukasem Dekysem. MB Boxing Night 14 bilety już w sprzedaży.

MB Boxing Night 14: Night of violence - karta walk:

  • Damian Wrzesiński (25-2-2, 7 KO) - Artjoms Ramlavs (15-1, 7 KO)

  • Łukasz Wierzbicki (21-1, 7 KO) - Frank Rojas (25-5, 24 KO)

  • Sebastian Wiktorzak (1-0, 1 KO) - Eduards Vaisa (4-0, 1 KO)

  • Kamil Młodziński (16-5-4, 7 KO) - Lukas Dekys (7-0, 3 KO)

  • Arkadiusz Zakharyan (2-0, 1 KO) - Paul Peers (2-2, 2 KO)

MB Boxing Night 14 zawodnicy

Ostatnie miesiące przyniosły szereg zmian w karierze 35-letniego "Wrzosa", który nowy impuls znalazł w Anglii. W Southampton mógł liczyć na treningi pod okiem Wayne'a Battena i sparingi z błyskotliwymi brytyjskim prospektami - Ryanem Garnerem (12-0, 6 KO) i Dennisem McCannem (13-0, 7 KO). Polak postanowił zejść do niższej kategorii - w wadze superpiórkowej (58,9 kg) wcześniej występował... w 2013 roku w drugiej zawodowej walce!

 

Pierwszy występ w nowych realiach nie rozczarował - wyprowadzony do ringu przez rapera Peję Wrzesiński bez problemów rozbroił Ismaela Galiatano (11-4-3, 3 KO). Niewygodny mańkut z Tanzanii wcześniej sprawił sporo problemów Kamilowi Łaszczykowi (30-0, 11 KO), którego potrafił nawet rzucić na deski. "Wrzos" zdał pierwszy test i teraz podczas MB Boxing Night 14 zmierzy się z Artjomsem Ramlavsem (15-1, 8 KO). Stawką pojedynku będzie pas IBO Continental. 

 

Ramlavs to również mańkut. Jedyną porażkę poniósł w grudniu 2019 roku z rąk Archiego Sharpa (22-0, 9 KO) - cenionego brytyjskiego prospekta. Skazywany na porażkę Łotysz przeboksował z faworytem pełen dystans i zdołał urwać kilka rund. Pochodzący z Rygi przeciwnik Wrzesińskiego to jeden z najlepszych pięściarzy w kraju - według portalu BoxRec to #6 w rankingu bez podziału na kategorie wagowe. Liderem jest oczywiście doskonale znany polskim kibicom Mairis Briedis (28-2, 20 KO).

 

Podczas gali "MB Boxing Night 14: Night of violence" kibice zobaczą w sumie pięć walk. Tuż przed walką wieczoru w ringu zamelduje się Łukasz Wierzbicki (21-1, 7 KO), który z nowym sztabem szkoleniowym zamierza w najbliższych miesiącach postawić wszystko na jedną kartę. Rywalem "Wierzby" będzie Frank Rojas (25-5, 24 KO), który w czerwcu 2018 roku boksował w eliminatorze do mistrzowskiego tytułu kategorii półśredniej z Jose Benavidezem (26-0). 

 

Tempo zamierza podkręcić również Sebastian Wiktorzak (1-0, 1 KO). Jeden z najlepszych polskich pięściarzy w boksie olimpijskim ostatnich lat tym razem zmierzy się z Eduardsem Vaisą (4-0, 1 KO). Inna nadzieja szczecińskiego boksu - Arkadiusz Zakharyan (2-0, 1 KO) - zmierzy się w Świeradowie-Zdroju z twardym Brytyjczykiem Paulem Peersem (2-2, 2 KO), którego rzeczywisty bilans walk na angielskich ringach to 11 zwycięstw i 5 porażek. 

 

Uzupełnieniem karty "MB Boxing Night 14: Night of violence" będzie starcie Kamila Młodzińskiego (16-5-4, 7 KO) z Lukasem Dekysem (7-0, 3 KO). Czech pokonał już pięciu Polaków - w tym Michała Syrowatkę (23-5), Damiana Kiwiora (9-3-1) i Aleksandra Jasiewicza (2-0). "Camilo" spróbuje pomścić rodaków, a bez względu na wynik jedno jest pewne - to zestawienie to gwarancja emocji. Transmisja gali w sobotę 22 października od 20:00 na antenie TVP Sport!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

MB Boxing Night 14: Night of violence
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/