Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Sporty walki Korner Boxing Night

Korner Boxing Night

Organizator: Tymex Grabowski Mariusz

Korner Boxing NightO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Robert Parzęczewski w walce wieczoru podczas Korner Boxing Night! Efektowne nokauty, mocne wymiany w półdystansie i sensacyjne rozstrzygnięcia! 29 września pierwsza jesienna gala Tymex Boxing Promotion we współpracy z MB Promotions i Queensberry Polska w 2023 roku. Bilety na Korner Boxing Night w Radomsku już w sprzedaży. 

Korner Boxing Night zawodnicy

W głównej walce wystąpi jeden z najlepszych polskich bokserów ostatnich lat Robert „Arab” Parzęczewski (30-2, 18 KO), a już wkrótce przedstawimy rywala pięściarza z Częstochowy – mówi Mariusz Konieczyński, prezes grupy Tymex, która od ponad dekady organizuje gale boksu zawodowego w naszym kraju.

Już tradycyjnie pięściarską jesień rozpoczynamy od eventu w Radomsku, ok. 40 km od Częstochowy, skąd pochodzi Robert Parzęczewski. Dla niego zbliżająca się gala będzie wyjątkowym wydarzeniem, bowiem tuż przed 30 urodzinami (ur. 27 października 1993 roku).

Robert Parzęczewski, którego karierę wspierają m.in. firmy Tymex i Korner, z powodzeniem boksował w Radomsku w poprzednich latach. Rok temu na „Tymex Boxing Night 22” pokonał jednogłośnie na punkty Tomasza „Zadymę” Gromadziego, jedną z czołowych postaci federacji GROMDA, a na co dzień również zawodnika Tymexu.

Czy do kolejnych wewnętrznych pojedynków polsko-polskich dojdzie na „Korner Boxing Night”?

Poza Robertem Parzęczewskim, na liście bokserów gali w Radomsku 29 września są m.in. Stanisław Gibadło, Kamil „Kundzia” Kuździeń i Paweł Brach, prowadzący jednocześnie karierę w boksie olimpijskim. Oczywiście to nie wszyscy bokserzy, których kibice zobaczą w akcji za kilka tygodni. To będzie świetne otwarcie drugiej części sezonu w profesjonalnym pięściarstwie – powiedział Mariusz Konieczyński.

Dla Roberta Parzęczewskiego to będzie drugi pojedynek w tym roku. Podczas marcowej gali „Dzierżoniów Boxing Night” wygrał w szóstej rundzie z reprezentującym Niemcy Nuhu Lawalem (27-11, 15 KO).

Po powrocie z kategorii superśredniej (76,2 kg) do półciężkiej (79,3 kg), podopieczny trenera Grzegorza Krawczyka wygrywa walkę za walką. W Radomsku będzie miał szansę na podtrzymanie serii.

 

Gala będzie transmitowana w TVP Sport. 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też