AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2022

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2022

Starcie mistrzów i wicemistrzów Polski o pierwsze trofeum w sezonie 2022/2023 odbędzie się już 26 października w Lublinie. Mecz o AL-KO Superpuchar Polski w piłce siatkowej mężczyzn zapowiada się pasjonująco. Jak przed rokiem o puchar powalczą triumfator Ligi Mistrzów Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i półfinalista Champions League Jastrzębski Węgiel.

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2022 bilety

  • Bilet studencki - tylko z ważną legitymacją studencką

  • Dzieci do 3 lat - wejście za darmo, bez miejsca siedzącego, czyli na kolanach rodziców

  • Osoba z niepełnosprawnościami i opiekunem za 30 zł - KONTAKT POPRZEZ FORMULARZ

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn w Lublinie

Do nowego i silnie rozwijającego się ośrodka siatkarskiego w naszym kraju przyjadą prawdziwe gwiazdy! Już po raz drugi Lublin będzie Miastem Gospodarzem, a od tej edycji sponsorem tytularnym Superpucharów kobiet i mężczyzn została firma Firma AL-KO, producent innowacyjnych urządzeń do pielęgnacji ogrodów. AL-KO to uznana, kolejna światowa marka, która dołącza do grona Oficjalnych Sponsorów rozgrywek zarządzanych przez Polską Ligę Siatkówki. To przedsiębiorstwo z ponad 90-letnią historią działające obecnie w 30 lokalizacjach na całym świecie, która specjalizuje się w produkcji maszyn do pielęgnacji ogrodów dla hobbystów.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

AL-KO Superpuchar Polski Mężczyzn 2022
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/