Strefa Kibica w Arenie Gliwice

Strefa Kibica w Arenie Gliwice

W związku z rozpoczynającym się wielkim świętem piłkarskim, w Arenie Gliwice, dla wszystkich fanów biało-czerwonych zorganizowana zostanie wspaniała Strefa Kibica! Wielkie emocje i wspólne kibicowanie Reprezentacji Polski - na poczatek w dniach 19, 24 i 28 czerwca. Oglądaj mecze Naszej Reprezentacji na ponad stuczterdziestometrowym  telebimie! Do dyspozycji kibiców przeznaczone będą krzesełka w sektorach ponad połowy Areny.

Maksymalna ilość fanów, która będzie miała szanse dopingować Naszych piłkarzy to ok. 8000 osób. Doskonała atmosfera, świetna zabawa, niezapomniane emocje i wiele atrakcji towarzyszących powinny zachęcić do przyjścia do Areny Gliwice! Kibicuj Naszym razem z nami w Arenie Gliwice!

 

Strefa Kibica będzie otwarta na godzinę przed rozpoczęciem meczu, a w niedzielę wyjątkowo na dwie godziny przed meczem. Podczas meczów będą zorganizowane dodatkowe atrakcje, a w tym oprawa prowadzącego konferansjera, różnego rodzaju konkursy i animacje. Wszystko to przy dźwiękach piosenek i melodii bliskich sercom wszystkich kibiców reprezentacji narodowych. Oczywiście wszyscy obecni w Arenie będą mogli coś przekąsić i się napić.

W niedziele 24 czerwca, mecz Polska – Kolumbia rozpoczyna się o godzinie 20:00, ale już od godzin dopołudniowych będzie trwał piknik rodzinny na terenach zewnętrznych Areny, w trakcie którego, będą różnego rodzaju atrakcje i zabawy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Strefa Kibica będzie działała aż do ostatniego meczu naszej Reprezentacji w trakcie Mistrzostw Świata 2018.

 

Strefa Kibica w Arenie Gliwice bilety:

Bilet na płytę daje możliwość zajęcia miejsca siedzącego lub stojącego.

W sprawie biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

Bilety do Strefy Kibica w Gliwicach w sprzedaży!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Strefa Kibica w Arenie Gliwice
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/