FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

Wielkimi krokami zbliża się FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017 (19 lipca eliminacje, 20-23 lipca turniej główny), który po raz kolejny zawita nad jezioro Ukiel w Olsztynie! Bilety już dostępne!

Organizatorzy wydarzenia starają się zapewnić przybyłym do Olsztyna kibicom, jak najwięcej atrakcji, a przede wszystkim komfort w oglądaniu turniejowej rywalizacji.

Nad jeziorem Ukiel odbędzie się czterogwiazdkowy turniej World Tour, z bardzo wysoką pulą nagród sięgającą 300.000 USD. Co ważne, można spodziewać się, że do Olsztyna zjadą najlepsze pary na świecie, bowiem turniej ten będzie ostatnim sprawdzianem przed tegorocznymi mistrzostwami świata w siatkówce plażowej.

 

Obiekty nad jeziorem Ukiel już dwukrotnie gościły światowe zmagania w turniejach organizowanych pod egidą FIVB. Za każdym razem starania organizatorów przynosiły efekty, a olsztyński turniej odbijał się szerokim echem na świecie. Gwiazdy światowego beach volley’a za każdym razem chwaliły poziom organizacyjny turnieju, a także kibiców, którzy nie zawodzili i tłumnie odwiedzali zawody. Na gorący doping liczyć mogli nie tylko reprezentanci naszego kraju, ale wszyscy uczestnicy zmagań.

Wiemy, że nie zawiedziecie i tym razem!

 

Harmonogram gier Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017

Środa 19.07

13:00 - 18:50 Gry eliminacyjne - turniej kwalifikacyjny mężczyzn i kobiet

Czwartek 20.07

9:00-18:10 Gry grupowe - mężczyźni i kobiety
Piątek 21.07

9:00-11:30 Gry grupowe mężczyzn

12:20-18:00 Gry systemem pojedynczej eliminacji - kobiety i mężczyźni

19:00 Kids camp
Sobota 22.07

8:30, 9:30 - ostatnia runda turnieju mężczyzn

10:30, 11:30 - ćwierćfinał kobiet
12:30, 13:30 - ćwierćfinał mężczyzn
14:45, 15:40 - półfinał kobiet
17:00, 18:00 - półfinał mężczyzn
19:00 - Kids Camp

Niedziela 23.07

10:15 - Kids camp, mecz vipów,
12:30 - Mecz o 3 miejsce kobiet
13:30 - Mecz finałowy kobiet
14:45 - Mecz o 3 miejsce mężczyzn
16:00 - Mecz o 1 miejsce mężczyzn
Po zakończeniu ceremonia zakończenia dla kobiet i mężczyzn.

 

Uwaga! Godziny podane powyżej są godzinami rozpoczęcia spotkań, np. 12.20-18.00 oznacza że, pierwsze spotkanie zaczyna się o 12.20, a ostatnie o 18.00

 

Wejście na trybunę z miejscami nienumerowanymi jest bezpłatne.

 

Regulamin obowiązujący podczas imprez masowych w dniach 20-23.08.2017 na terenie Centrum Rekreacyjno Sportowego Ukiel w Olsztynie przy ul. Kapitańskiej.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

FIVB Beach Volleyball Warmia Mazury World Tour Olsztyn 2017
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/