Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival

EuroBasket U20

13-21.07.2024 Gdynia

Organizator: Polski Związek Koszykówki

EuroBasket U20BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Gdynia

EuroBasket U20
sobota
13.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
sobota
13.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
niedziela
14.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
niedziela
14.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
poniedziałek
15.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
poniedziałek
15.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
środa
17.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
środa
17.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
czwartek
18.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
czwartek
18.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
sobota
20.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia
EuroBasket U20
sobota
20.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
niedziela
21.07.2024
11:00

EuroBasket U20

Gdynia, HALA GIER GDYŃSKIEGO CENTRUM SPORTU
EuroBasket U20
niedziela
21.07.2024
13:00

EuroBasket U20

Gdynia, Polsat Plus Arena Gdynia

O wydarzeniu

W dniach 13-21 lipca 2024 roku w Gdyni rozegrany zostanie EuroBasket U20 mężczyzn dywizji A z udziałem młodzieżowej reprezentacji Polski. Kup bilet i oglądaj w akcji najlepszych młodych koszykarzy Starego Kontynentu!

EuroBasket U20 mężczyzn - Dywizja A

EuroBasket U20 mężczyzn dywizji A zagości w dwóch gdyńskich halach: w Polsat Plus Arenie przy ul. Kazimierza Górskiego 8 i w Gdyńskim Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej 5/9. W rywalizacji udział weźmie szesnaście najlepszych w Europie koszykarskich reprezentacji do lat 20. Faza grupowa potrwa trzy dni (13-15 lipca), a po dniu przerwy rozegrane zostaną mecze 1/8 finału po których osiem najlepszych zespołów rywalizować będzie o miejsca 1-8, a pozostałe drużyny zmierzą się w walce o miejsca 9-16. Do dywizji B spadną zespoły, które w rozgrywkach zajmą miejsca 14-16.

Finał i mecz o brązowy medal EuroBasketu U20 Dywizji A w Gdyni odbędą się w Polsat Plus Arenie w niedzielę, 21 lipca.

Terminarz (Polsat Plus Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8):

13.07:

  • 13:00 Izrael – Czechy
  • 15:30 Niemcy – Włochy
  • 18:00 Francja – POLSKA
  • 20:30 Grecja – Serbia

14.07:

  • 13:00 Czechy – Niemcy
  • 15:30 Belgia – Hiszpania
  • 18:00 POLSKA – Grecja
  • 20:30 Macedonia Płn. – Turcja

15.07:

  • 13:00 Islandia – Słowenia
  • 15:30 Turcja – Hiszpania
  • 18:00 POLSKA – Serbia
  • 20:30 Czarnogóra – Litwa

17.07:

13:00 1/8 finału*

15:30 1/8 finału*

18:00 1/8 finału*

20:30 1/8 finału*

18.07:

13:00 1/4 finału*

15:30 1/4 finału*

18:00 1/4 finału*

20:30 1/4 finału*

20.07:

13:00 o miejsca 5-8*

15:30 o miejsca 5-8*

18:00 1/2 finału*

20:30 1/2 finału*

21.07:

13:00 o miejsce V*

15:30 o miejsce XIII*

18:00 o miejsce III*

20:30 FINAŁ*

Harmonogram meczów zostanie ustalony przez FIBA po zakończeniu fazy grupowej.

Terminarz (Gdyńskie Centrum Sportu, ul. Olimpijska 5/9):

  • 13:00 Czarnogóra - Słowenia
  • 15:30 Litwa - Islandia
  • 18:00 Turcja - Belgia
  • 20:30 Hiszpania – Macedonia Płn.

14.07:

  • 13:00 Islandia - Czarnogóra
  • 15:30 Serbia - Francja
  • 18:00 Słowenia - Litwa
  • 20:30 Włochy - Izrael

15.07:

  • 13:00 Grecja - Francja
  • 15:30 Czechy - Włochy
  • 18:00 Macedonia Płn. - Belgia
  • 20:30 Niemcy - Izrael
  • 17.07:
  • 13:00 1/8 finału*
  • 15:30 1/8 finału*
  • 18:00 1/8 finału*
  • 20:30 1/8 finału*

18.07:

  • 13:00 o miejsca 9-16*
  • 15:30 o miejsca 9-16*
  • 18:00 o miejsca 9-16*
  • 20:30 o miejsca 9-16*

20.07:

  • 13:00 o miejsca 13-16*
  • 15:30 o miejsca 13-16*
  • 18:00 o miejsca 9-12*
  • 20:30 o miejsca 9-12*

21.07:

  • 11:00 o miejsce 15*
  • 13:30 o miejsce 11*
  • 16:00 o miejsce 9*
  • 18:30 o miejsce 7*

Harmonogram meczów zostanie ustalony przez FIBA po zakończeniu fazy grupowej.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też