Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Sport Inne Wyścigi Konne na Torze Służewiec 2023

Wyścigi Konne na Torze Służewiec 2023

Organizator: TRAF

Wyścigi Konne na Torze Służewiec 2023O wydarzeniu

O wydarzeniu

Spędź weekend z wyścigami konnymi na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie! Bilety już w sprzedaży.

 

11 oraz 12 listopada wstęp na Wyścigi Konne jest darmowy! Uwaga: nie dotyczy to biletów VIP.

Odkryj świat wyścigów konnych 

Prestiżowe gonitwy i niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że od ponad 80 lat tor przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także turystów z kraju i z zagranicy. Tor wyścigów konnych na warszawskim Służewcu to jeden z najpiękniejszych torów na świecie, który nadal zachwyca wspaniałą architekturą i przyrodą.

Weekendowa wycieczka na służewiecki tor to znakomita okazja do spędzenia czasu wolnego z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w otoczeniu natury, a równocześnie możliwość doświadczenia niezwykłych sportowych emocji.

Każdy dzień wyścigowy to 8 lub 9 gonitw na różnych dystansach, zarówno dla koni doświadczonych, jak i dla tych młodszych, które debiutują w tym roku na Torze. Na odwiedzających Tor będą czekać atrakcje dla publiczności, strefa gastronomiczna oraz możliwość spróbowania swoich sił w grze w totalizatorze.

Wyścigi konne 2023 bilety

Uwaga: przed wydarzeniem prosimy o sprawdzenie na stronie organizatora godziny rozpoczęcia wyścigów. W trakcie sezonu godzina rozpoczęcia zmienia się w zależności od liczby organizowanych gonitw oraz pory roku. 

Wstęp dla dzieci oraz młodzieży do 18. roku życia jest bezpłatny.
W dniach 6 i 7 maj 2023 wstęp wolny.

 

Bilet Premium B – umożliwia wejście na parter Trybuny Honorowej oraz wydzieloną przestrzeń przed Trybuną. Przestrzeń ta będzie wyposażona w stoliki, kanapy oraz inne elementy wyposażenia i wystroju. Całość gwarantuje większy komfort obserwowania gonitw, w bezpośredniej bliskości celownika (mety). Strefa B Premium będzie uruchamiana w wybrane dni wyścigowe, w tym Otwarcie Sezonu (22 kwietnia), Westminster Rulera (13 maja) i Nagroda Iwna (10 czerwca).

Karnet całoroczny umożliwia wstęp na strefę B przez cały sezon wyścigowy, w tym na Galę Derby oraz Wielką Warszawską. W ramach karnetu dstępna jest również strefa B Premium (z wyłączeniem: 2 lipca, 2 września oraz 1 października).

Karnety będą do odbioru na miejscu na podstawie biletu.

Bilety VIP – PAKIET ZŁOTY

  • kameralna strefa na I piętrze Trybuny Honorowej z dedykowanym miejscem przy stoliku oraz
  • najlepszym widokiem na bieżnię wyścigową
  • bufet zimny, gorący oraz deserowy – opcje wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe
  • napoje zimne oraz gorące
  • wybór alkoholi: wino białe/czerwone/musujące, piwo polskie, wódka/drinki na bazie wódek
  • kolorowych

Bilety VIP są personalizowane. Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

 Karnety będą do odbiotu na miejscu na podstawie biletu.

Podobne wydarzenia

Zobacz też