Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Sport Inne Hello Hero Festiwal Sportowy

Hello Hero Festiwal Sportowy

Organizator: Hello Hero Sp. z o.o

Hello Hero Festiwal SportowyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Witajcie bohaterowie! Z dumą ogłaszamy narodziny jedynego i wyjątkowegowydarzenia jakim jest Festiwal Sportowy Hello Hero - bilety już w sprzedaży.

Cel i misja Hello Hero

Hello Hero ma na celu tworzenie nowej kultury sportu oraz docenienie każdego, kto chce stać się częścią tej dynamicznej społeczności. Zależy nam, abywwyjątkowej przestrzeni i czasie festiwalu nie było podziałów i wykluczeń. Aby każdy mógł stanąć oko w oko z każdym, ale mówiąc "pojedynek" miał na myśli "pojednanie", bo chcemy budować mosty, łączyć ludzi i ich motywować. Hello Hero jest dla każdego - bez względu na to, czy uprawiasz sport, chcesz zacząć go uprawiać czy po prostu go oglądasz. Nie ma znaczenia, jak zaawansowany sportowo jesteś, czy jesteś dzieckiem czy seniorem, atletą czy niepełnosprawnym - maszwsobie bohatera, który pragnie ciągle działać, ćwiczyć, bawić się i cieszyć swoją aktywnością, niezależnie od umiejętności. Festiwal Hello Hero daje nam możliwość poznaniawielu inspirujących ludzi i ich historii, a także ekspertów i autorytetówwdziedzinie sportu. Przybywają oni specjalnie po to, aby podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami oraz wspólnie z nami uprawiać sport w różnych dziedzinach - od piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, poprzez fitness i siłownię, po sporty wodne i kulturystykę. Na pewno doświadczysz sukcesu i porażki, poprzez nowe WYZWANIA, które będą tworzyć nową aktywność sportową, aby być silniejszym w codziennym życiu.

 

CO NAS WYRÓŻNIA:

Na naszym festiwalu po niewątpliwych emocjach zmagań sportowych wypoczniesz pośród zieleni i kwiatów, przy dźwiękach muzyki, oglądając POKAZY I WYSTĘPY ARTYSTYCZNE, jednocząc się z innymi, bawiąc się wzruszając ciepłem nowych relacji i nowych znajomości. To sport nas połączy, a sztuka nada tym nowym znajomościom dodatkowego piękna i pełniejszego znaczenia

 

O NAS

Jesteśmy grupą twórczych osób, które zawsze marzyły, by połączyć podczas jednego wydarzenia dwie bardzo ważne dziedziny życia współczesnego człowieka: aktywność fizyczną oraz sztukę. Poprzez sport, chcemy razem z innymi ludźmi budować odporność na wyzwania dnia codziennego, jednocześnie chcemy czerpać inspirację z tych, których talent artystyczny i oryginalność sprawia, że świat wokół nas jest piękniejszy. Pragniemy w ten sposób wznieść się na wyższy poziom kontaktu z drugim człowiekiem, podziwiając piękno przyrody, wejść w pozytywną interakcję z coraz większą grupą wspaniałych osób. Sport jest dla nas energią do życia. Dzięki niemu możemy „przenosić góry”. Ćwicząc, pokonując swoje fizyczne ograniczenia stajemy się, krok po kroku, sterem i okrętem swojego życia. Życie nabiera kolorów, możliwości i sprawczości. Wysiłek fizyczny to ogromna siła, która z czasem staje się nieodzowna w naszej codzienności. Zależy nam abyś na Hello Hero doświadczył tych wszelkich barw i możliwości sportu, które z pewnością odmienią Twoje życie na lepsze.

Uczestnicy Hello Hero 

Na festiwalu swoją obecnością zaszczycą nas:

 • Wszyscy Ci, którzy chcą tworzyć własną drogę napędzani energią sportu i zdrowego trybu życia,
 • Sportowcy, nasi prelegenci, którzy wybrali już swoją ścieżkę profesjonalnego wyczynu i którzy odnieśli swój osobisty sukces dzięki temu co dał im sport. Podzielą się z nami swoim doświadczeniem i historią.
 • Influencerzy i celebryci ze świata sportu i showbiznesu.
 • Podróżnicy i pasjonaci,
 • Lekarze sportowi, dietetycy, rehabilitanci i masażyści, którzy przez cztery dni będą o nas dbać i uczyć jak radzić sobie w czasie treningu.
 • Psycholodzy i instruktorzy motywujący i inspirujący nas do działania, do radzenia sobie ze stresem,wątpliwościami i złymi nawykami,
 • Wystawcy z produktami i usługami tematycznie związanymi z uprawianiem sportu, z dietą i profesjonalnym odżywianiem, ubraniami sportowymi,wyposażeniem siłowni,wydawnictwami oraz literaturą sportową.

Miejsce: Zaścianek Babie Lato

Zaścianek Babie Lato (Ziemiary 56 pomiędzy Bolimowem a Skierniewicami). Zaścianek Babie Lato to przepiękne miejsce położone na terenie otuliny Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, które jest ostoją pierwotnej dzikiej natury. Jego wyjątkowość i różnorodność daje olbrzymie możliwości dla spędzania wolnego czasu. Bystry nurt i malownicze zakola rzeki Rawki zachęcają do spływów lub spacerów wzdłuż jej brzegów pofałdowanych głębokimi jarami, skrywającymi przed mieszczuchami tajemnicze ścieżki prowadzące do bobrowych żeremi, ostoi dzików, lisa, gniazd bociana czarnego, czapli czy żurawia. Śpiew ptaków, zapach lasu oraz szum wody to prawdziwy aromat tego miejsca. Wierzymy, że pokochacie to miejsce od pierwszego wejrzenia.

Hello Hero program festiwalu

Festiwal Sportowy Hello Hero to wielkie wydarzenie sportowo – artystyczne, które tworzy nową jakość w dziedzinie imprez sportowych. Poznamy nowe sposoby aktywności fizycznej, zdobywając inspirację i doświadczając niezapomnianych chwil podczas wspólnych treningów i rywalizacji. Spotkamy nowych ludzi, nawiążemy znajomości i stworzymy naszą społeczność sportową, która będzie inspirować nas do działania. To wydarzenie, którego nie można przegapić. Dołącz do nas, aby odkryć bohatera w sobie i cieszyć się sportowym duchem wspólnoty.

 

Scena Główna festiwalu:

W samym sercu Festiwalu Hello Hero znajduje się nasza główna scena, majestatyczna konstrukcja, zainspirowana klasyczną architekturą greckiego Partenonu. Ta imponująca budowla stanie się centrum wszystkich kluczowych wydarzeń, oferując zarówno dzień pełen aktywności, jak i magiczne wieczory muzyczne. W ciągu dnia, scena przemienia sięwdynamiczną platformę dla różnorodnych aktywności sportowych i tanecznych. Uczestnicy festiwalu mogą wziąć udział w grupowych zajęciach fitness, wyzwaniach, a także czerpać inspirację z pokazów akrobatycznych. To tu, pod gołym niebem, odbędą się wspólne treningi prowadzone przez znanych i lubianych sportowców oraz trenerów personalnych. Każda sesja będzie nie tylko okazją do aktywności fizycznej, ale i do nauki, wymiany doświadczeń oraz budowania silnych więzi ze współuczestnikami. Dodatkowo, w ciągu dnia, scena będzie miejscem inspirujących prelekcji i dyskusji na temat zdrowia, rozwoju osobistego orazwystąpień autorytetówwdziedzinie sportu. Gdy zapadnie zmrok, scena ożyje w zupełnie inny sposób. Zmieniając się w spektakularne miejsce koncertowe, stanie się ona centrum festiwalowych nocy. Wspaniałe oświetlenie, doskonała akustyka i sceneria inspirowana antyczną Grecją, stworzą niezapomniane tło dla koncertów największych polskich gwiazd muzyki. Te wieczory będą pełne energii, radości i dźwięków, pozwalając uczestnikom celebrować dni pełne sportowychwyzwań wrytmie ulubionych melodii.

 

Sport i aktywności Hello Hero siłownie:

Planujemy rozstawić 4 hale sportowe o wymiarach 10 x 20; 15 x 15; 10 x 20; 10 x 12 pod którymi staną sprzęty siłowe. Siłownie będą obsługiwane przez znanych i lubianych trenerów. Treningi odbywać się będą w godzinach 7.00 – 22.00. KALISTENIKA: pompki, dipy, podciągnięcia, wspięcia, wykroki, przysiady, brzuszki, deska, unoszenie nóg, mostek TRENING SIŁOWY: hantle, sztangi, atlasy, ławki treningowe i inne. TRENING KARDIO: skakanka, marsz i marszobieg, bieg na długich dystansach, pływanie, jazda na rowerze, skoki na trampolinie. FITNESS: Hiit, Pilates, Zumba, Bootcamp (Power pump, Crossfit, ABT, Fitball) WYZWANIA w ciągu czterech dni odbędzie się 8 WYZWAŃ SIŁOWYCH I WYTRZYMAŁOŚCIOWYCH INDYWIDUALNYCH I DRUŻYNOWYCH (sąwtrakcie opracowywania). 1.HERO WOD – zwany Murph, to jeden z najtrudniejszych i najbardziej znanych crossfitowych treningów. Nie trzeba być komandosem by ukończyć ten trening. Wystarczy wola przesuwania swoich granic. Każdy może dopasować Murpha do swoich możliwości. Proponujemy 4 poziomy. ·Ekspert:wkamizelce o masie 9 kg przebiegnij 1600 metrów, a potem kolejno zrób 100 podciągnięć, 200 pompek i 300 przysiadów. Na koniec znowu przebiegnij 1600 metrów. Expert Light: w tej wersji możesz dzielić powtórzenia. Na przykład, zrób 20 serii po 5 podciągnięć, 10 pompek i 15 przysiadów. Bieg bez zmian. Bohater Hero: główne zasady pozostają jak w wersji Expert Light, ale żeby ułatwić sobie życie, możesz zrezygnować z wykonywania treningu w kamizelce. Bohater Hero Light: Zrób połowę wersji Bohater, czyli 800 metrów biegu, 50 podciągnięć, 100 pompek, 150 przysiadów i 800 metrów biegu, znowu bez kamizelki. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. GRAVELOZA – WYŚCIG ROWEROWY oraz BIEG O PUCHAR HELLO HERO Biegi i jazda na rowerze, to nieodzowny element każdej sportowej rywalizacji, dla osób, praktycznie w każdym wieku. Również Festiwal Hello Hero przygotował wyścigi w tych sztandarowych konkurencjach, także dlatego, że jest to idealna propozycja dla całych rodzin z dziećmi, które pojawią się na naszej imprezie. CANOE CHALLENGE 12 GODZIN Spływ rzeką Rawką nie należy do najłatwiejszych czyli „RAWKING”. Rawka jest rzeką trudną i niebezpieczną. Płynąc kajakiem zdajemy egzamin sprawności fizycznej i techniki kajakowej. Urok spływu Rawką polega na ciągłej emocji, każda zmiana warunków atmosferycznych powoduje zmiany układu przeszkód na wodzie. Wymaga od kajakarzy silnej woli, samozaparcia, nieustępliwości, umiejętności i techniki pokonywania przeszkód (zwałek) i doświadczenia. Niektóre przeszkody pokonuje się górą lub dołem, inne w półzanurzeniu (przechylając kajak). Rawka silnie meandruje, miejscami zwęża się lub tworzy rozlewiska, a głębokość waha się od 0,4 m do ponad 2 m. Rawka ma cechy charakterystyczna dla rzek górskich jak bystrza, co i, progi, odwoje a miejscami szybki nurt. Oprócz powyższych konkurencji sportowych dodatkowo planujemy:

 

PRÓBY/POJEDYNEK TYTANÓW

PUZZLE HELLO HERO

RYŚ - KOCI SPRYT I ZWINNOŚĆ

SZYBCY I SILNI

CIERPLIWY BUDDA WAGA

LASEROWE NOŻE

STREFY TEMATYCZNE WYROCZNIA

 

WYROCZNIA Informacja, namiot sędziów W tym namiocie zajmowanym przez biuro sportu, odbywają się losowania drużyn rozgrywających mecze w systemie pucharowym, a na specjalnych tablicach wpisywane są ich wyniki. Tutaj także spotykają się opiekunowie boisk, obiektów sportowych oraz innych atrakcji. W tym miejscu znajduje się również główny punkt informacyjny oraz kontaktowy organizatorów naszej Imprezy). OLIMP Scena główna Arena widowiskowo-koncertowa, która ma formę świątyni ku czci bogów zasiadających na Olimpie. Na scenie odbywają się główne atrakcje programu, w tym występy gwiazd, pokazy, treningi fitness i wieczorne koncerty. Na tej scenie odbędzie się wręczenie nagród dla zwycięzców poszczególnych dyscyplin, Pucharami Hello Hero oraz innych cennych trofeów. WIENIEC APOLLA Kompleks boisk z trybunami To profesjonalnie przygotowany teren, do rozgrywania w tym samym czasie meczów: piłki nożnej, koszykówki 3x3, siatkówki, badmintona i tenisa stołowego. Każde boisko posiada swojego opiekuna obiektu, sędziego zawodów i tablicę wyników. AFRODYTA Strefa beauty i relaxu. Masaże, seanse jogi, muzyka relaksacyjna i aromaterapia ukoją zmysły i ciało każdego bohatera po ciężkim dniu wysiłku. Estetyczne zadaszenia i białe baldachimy wśród drzew i kwiatów, charakteryzują już z daleka tę krainę relaksu iwyciszenia. HERKULES Siłownia i kulturystyka Na terenie kilku hal zaaranżowane są siłownie z profesjonalnym sprzętem. Nad programem ćwiczeń czuwają znani i lubiani trenerzy personalni. W tym miejscu spotkasz znanych instruktorów i gości specjalnych. ATENA Testy wydolnościowe Tutaj profesjonalni trenerzy kompleksowo badają i określają możliwości motoryczne Twojego organizmu, podwzględem siły, szybkości i wydolności. Dopasowane do każdej dyscypliny systemy testów mówią, do jakiego sportu masz naturalne predyspozycje. RÓG OBFITOŚCI Strefa wystawców Aleja stoisk handlowych z produktami naszych wystawców oferujących produkty i akcesoria dedykowane dla zdrowia i sportu. To również centrum sportowych trendów, oferujące najnowsze kolekcje ubrań, obuwia i akcesoriów sportowych. WIOSKA OLIMPIJSKA Strefa dla dzieci Starożytna kraina dla dzieci z bogatym i kreatywnym programem zajęć i aktywności, z udziałem greckich bogów i herosów. Aktorzy, artyści cyrkowi, akrobaci i pedagodzy pomagają w realizacji tego zadania. Tutaj Twoje dziecko nie będzie się nudzić. ARENA ZEUSA Strefa kibica Tutaj możesz śledzić na żywo streaming z meczówrozgrywanych wkompleksie sportowym WIENIEC APOLLA oraz uczestniczyćwprelekcjach,warsztatach oraz spotkaniach z gwiazdami sportu. Strefa kibica wyposażona jest w monitory, nagłośnienie, leżaki, stoły oraz oferuje odpowiednie menu, napoje i desery przygotowane w kawiarni. U Zeusa odbywać się będą SPOTKANIA ZE ZNANYMII LUBIANYMI INFLUENCERAMI I CELEBRYTAMI ZE ŚWIATA SPORTU, SHOW BIZNESU, PODRÓŻNIKAMI i SPECJALISTAMI W SWOICH DZIEDZINACH (ćwiczenia, rozmowy, porady, gotowanie, autografy.

 

Gastronomia:

U POSEJDONA Restauracja położona nad samą wodą, w otoczeniu wysokich drzew ze stolikami na pokładzie białego, greckiego galeonu. W eleganckiej loży z widokiem na wodę, siedząc pod pełnym żaglem, czeka Was wiele nie tylko kulinarnych doznań. W menu znajdziesz to, z czego słynie mityczny władca mórz. Dla tych, którzy chcą zjeść coś szybko, czekają wysokie stoliki barowe w formie koników morskich. POKARM BOGÓW Catering według indeksu kalorycznego Unikalny kompleks barów, gdzie przygotowane pod opieką dietetyka sportowego posiłki dostosowane do Twoich potrzeb, umożliwią kompleksową regenerację organizmu. Dania skomponowane są według Indeksu kalorycznego, od niskokalorycznych do opcji dla osób o większym zapotrzebowaniu. W ofercie wachlarz zróżnicowanych diet i trendów żywieniowych. AMBROZJA Restauracje - Kawiarnie Aleja restauracyjno-kawiarniana wśród dębów, kwiatów i dekoracji z greckimi akcentami, usytuowana pomiędzy główną areną spotkań pucharowych a strefą kibica. Tu uzupełnisz spalone kalorie w oczekiwaniu na kolejne wyzwania sportowe.

Bilety na festiwal sportowy Hello Hero

Bilet normalny"

 • uczestnictwo we wszystkich punktach programu,
 • turnieje sportowe – po wcześniejszych zapisach indywidualnych lub drużynowych,
 • wyzwania – po wcześniejszych zapisach,
 • siłownie,
 • koncerty,
 • wykłady,
 • warsztaty,
 • wywiady,
 • nocleg we własnym namiocie,
 • parking

 

Bilet VIP:

 • opcje biletu standard,
 • parking VIP,
 • pierwsze rzędy w strefach wykładowych,
 • sesje zdjęciowe z prelegentami, celebrytami,
 • lunch w restauracji VIP (4 dni) z prelegentami i gwiazdami,
 • pakiet welcome gift (torba z prezentami),
 • łazienki/sanitariaty wyłącznie dla vip’ów,
 • pierwszeństwo na zapis w rozgrywkach pucharowych,
 • wieczorne koncerty
 • udział w wyzwaniach i turniejach

Bilet dla dziecka:

 • 4 dni festiwalu,
 • nocleg z rodzicami na dedykowanej polanie,
 • możliwość uczestnictwa w grach i zabawach w Wiosce Spartańskiej dla dzieci i młodzieży,
 • wieczorne koncerty,
 • bilet dla dzieci od 5 do 15 lat

 

Bilet 4-dniowy rodzinny 2+2:

 • uczestnictwo we wszystkich punktach programu,
 • turnieje sportowe – po wcześniejszych zapisach indywidualnych lub drużynowych,
 • wyzwania – po wcześniejszych zapisach,
 • siłownie,
 • koncerty,
 • wykłady,
 • warsztaty,
 • wywiady,
 • nocleg we własnym namiocie,
 • parking
 • Wioska Spartańska dla dzieci

 

Bilet weekendowy:

 • uczestnictwo we wszystkich punktach programu przez 2 dni – sobota i niedziela,
 • turnieje sportowe – po wcześniejszych zapisach indywidualnych lub drużynowych,
 • wyzwania – po wcześniejszych zapisach,
 • siłownie,
 • koncerty,
 • wykłady,
 • warsztaty,
 • wywiady,
 • nocleg we własnym namiocie,
 • parking

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też