Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemopener-festivalolsztyn-green-festival
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci ZABAWNE PRZYGODY MAŁYCH SZCZENIAKÓW

ZABAWNE PRZYGODY MAŁYCH SZCZENIAKÓW

Organizator: WERNA

ZABAWNE PRZYGODY MAŁYCH SZCZENIAKÓWO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowy spektakl audio Zabawne Przygody Małych Szczeniaków - bilety już w sprzedaży!

Zmiana dat:

  • Sieradz 26.03.2023 - zmiana na  2.12.2023, g 17:00

O spektaklu Zabawne Przygody Małych Szczeniaków

  • Spektakl audio trwający: 1 godz. 15 minut (z przerwą)
  • Wiek: 1-10 lat
  • Jedno dziecko do lat 3 - bezpłatnie w towarzystwie osoby dorosłej

Dawno temu, a może niedawno, żyła ekipa ratownicza. Dzielne szczeniaki.

Pewnego dnia szczenięta postanowiły, że nie będą się nudzić w domu, wyruszą w dalekie przygody w poszukiwaniu skarbów. Ale wystarczy pomyśleć o przygodzie, jak twój dom jest wywrócony do góry nogami.

Zwykła sofa zamienia się w ogromny statek, białe zasłony stają się żaglem. Chochla, to już nie chochla, ale środek ochrony przed piratami.

Na start, uwaga, Rusz-gra się zaczyna! Zaczynają się prawdziwe przygody! Znakomicie zamieniają wszystkie meble w swoim pokoju w prawdziwy statek. Ale czym jest statek bez kapitana? I oddaj cumowanie! Ekipa ratownicza jest w drodze. Najpierw spotykają zadziornego, głodnego rekina. A może ktoś wie, co rekin je na obiad? Jasne, chłopaki wiedzą! Szczenięta wspólnie przygotowują pyszny obiad dla rekina, a dzięki chłopakom byli w stanie nie tylko nakarmić głodnego rekina, ale także zaprzyjaźnić się z nim.

Ale co to jest na horyzoncie? To prawdziwi piraci! Zespół nigdy nie widział prawdziwych piratów. Ale nie chcą też się z nimi spotykać. Szczeniaki postanowiły je przestraszyć. Wymyślili zabawne duchy, przez które zatrzęsły się u piratów kolana. Ale nagle na niebie pojawia się ogromna chmura burzowa i nasi bohaterowie wraz z piratami trafiają w burzę, morze zabiera ich łódź na straszne głębiny.

Co stało się dalej z naszą ekipą ratowniczą i piratami i papugi znalazły zaginioną literę i co się z nimi stało, możesz dowiedzieć się, odwiedzając nasz interaktywny spektakl "Psi Patrol. Ku przygodzie".

Podobne wydarzenia

Zobacz też