emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Dla dzieci Widowiska dla dzieci Psi Patrol Live: Wielki wyścig

Psi Patrol Live: Wielki wyścig

Organizator: Alter Art

Psi Patrol Live: Wielki wyścigO wydarzeniu

O wydarzeniu

PSI PATROL: MEET & GREET W sprzedaży dostępne również bilety Meet & Greet - szczegóły poniżej!

 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” zawita z najlepszą rodzinną rozrywką aż do 8 miast! Niezwykle popularne i uwielbiane na całym świecie pieski pojawią się w Polsce na wyjątkowych spektaklach. Do zobaczenia jesienią w Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie, Katowicach, Warszawie, Gliwicach, Gdyni i w Krakowie! Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” bilety już w sprzedaży.

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” bilety

Sprzedaż biletów wyłącznie online.

 

Ceny biletów:

 • Kategoria 1: 209zł
 • Kategoria 2: 169zł
 • Kategoria 3: 139zł
 • Kategoria 4: 109zł
 • Kategoria 5: 79zł

Dzieci do 2 roku życia: wstęp bezpłatny, bez miejsca siedzącego. Warunkiem wstępu na przedstawienie jest posiadanie dokumentu potwierdzającego wiek dziecka.

 

Bilety dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózku inwalidzkim: prosimy o kontakt pod adresem mailowym: 

 

Bilet upoważnia do wejścia wyłącznie na przedstawienie, którego data i godzina są na nim wydrukowane. Wymiana biletu nie będzie możliwa, a osoby z nieodpowiednimi biletami nie będą wpuszczane na spektakl. Prosimy o przemyślane zakupy biletów oraz sprawdzenie daty i godziny widniejącej na bilecie zaraz po zakupie.

Psi Patrol Meet & Greet

Spotkaj swoich ulubionych bohaterów po spektaklu! Kupując pakiet Meet & Greet otrzymujesz okazję spotkania z Marshallem i Chase’em! Zbij piątkę z bohaterami i uchwyć ten magiczny moment na zdjęciu. Liczba pakietów ograniczona.

 

Warunkiem zakupu biletu wstępu na Meet & Greet dla dziecka jest nabycie takiego samego biletu również dla opiekuna. Jeden opiekun może mieć pod opieką maksymalnie 5 dzieci. Skorzystanie z opcji udziału w Meet & Greet po wybranym przedstawieniu możliwe jest wyłącznie po wcześniejszym nabyciu biletu wstępu na to przedstawienie.

O spektaklu Psi Patrol Live „Wielki Wyścig”

Regulamin wydarzenia znajduje się TUTAJ.

 

Psi Patrol Live Wielki Wyścig” to niezwykłe przedstawienie przepełnione akcją i muzyką, podczas którego cała rodzina będzie śpiewać i tańczyć razem z ulubionymi szczeniakami.

 

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” to idealna rozrywka dla całej rodziny, która dostarczy dzieciom niezapomnianych wspomnień i pozwoli im spotkać ukochane postaci z bajki. Od czasu debiutu w 2016 roku, Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” obejrzało już blisko 4,5 miliona widzów z ponad 40 krajów. To interaktywne przedstawienie w broadwayowskim stylu angażuje publiczność i pozwala reagować w czasie rzeczywistym na sceniczną akcję. Dajcie się wciągnąć w taniec Hop Hop Boogie, pomóżcie pieskom uratować panią burmistrz Goodway i wygrać wyścig! Połączenie klasycznej teatralnej scenografii z nowoczesną technologią multimedialną, przeniesie całą rodzinę do realistycznego świata Psiego Patrolu, w tym także do takich miejsc z kultowej bajki jak: Zatoka Przygód, Baza, Wyspa Fok, Farma Yumi i Góra Jake'a.

Fabuła

Nadszedł dzień Wielkiego Wyścigu Zatoki Przygód, w którym zmierzy się pani Goodway – burmistrzyni Zatoki Przygód, z panem Humdingerem – burmistrzem Mglistej Osady. Niestety pojawił się problem - Pani Goodway gdzieś zniknęła! Psi Patrol rusza na ratunek! Ryder zwołuje Marshalla, Chase’a, Skye, Rubble’a, Rocky’ego, Zumę i Everesta - pieski ruszają na poszukiwania pani burmistrz, a jednocześnie ratują sytuację zastępując ją w wyścigu. Dzięki swoim unikalnym umiejętnościom i pracy zespołowej, psiaki pokazują, że „żadne zadanie nie jest za duże, żaden piesek nie jest za mały”. W tej wyjątkowej historii, Ryder i pieski udzielają ważnych lekcji dla małych i dużych - na temat postaw obywatelskich, kompetencji społecznych i rozwiązywania problemów, dokonując heroicznych czynów w wyścigu do mety. A wszystko z pomocą muzyki, tańca!

Psi Patrol Live „Wielki Wyścig” - daty spektakli

 • 29-30.10 - ŁÓDŹ, ATLAS ARENA
 • 4-6.11 - WROCŁAW, HALA ORBITA
 • 11-12.11 - SZCZECIN, NETTO ARENA
 • 19-20.11 - KATOWICE, SPODEK
 • 25-27.11 - WARSZAWA, COS TORWAR
 • 3-4.12 - GLIWICE, ARENA GLIWICE
 • 9-11.12 - GDYNIA, GDYNIA ARENA
 • 16-18.12 -KRAKÓW, TAURON ARENA KRAKÓW

Za produkcję odpowiadają Alter Art Show, Nickelodeon i VStar Entertainment Group.

 

Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku live entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice oraz Monster Jam.

 

VStar Entertainment Group to wiodąca firma rozrywkowa i producent niezapomnianych przeżyć na żywo dla widzów w USA i na całym świecie. Mając prawie 40-letnie doświadczenie we wszystkich aspektach produkcji i zarządzania wydarzeniami, VStar dostarcza gotowe rozwiązania dla pokazów teatralnych, interaktywnych wystaw i aktywacji marek. VStar tworzy również zabawki i kostiumy, scenografie na dużą skalę, dekoracje i instalacje 3D. 

 

Nickelodeon to lider w dziedzinie rozrywki dla dzieci, którego zróżnicowana, globalna działalność obejmuje programy i produkcję telewizyjną w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, a także produkty konsumenckie, cyfrowe, wydawnictwa i filmy fabularne. 

 

Spin Master Corp. (TSX:TOY) to wiodąca globalna firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, tworząca wyjątkowe wrażenia z zabawy dzięki zróżnicowanemu portfolio innowacyjnych zabawek, franczyz rozrywkowych i gier cyfrowych. Spin Master jest najbardziej znany z takich marek jak: PAW Patrol®, Bakugan®, Kinetic Sand®, Air Hogs®, Hatchimals®, Rubik’s Cube® i GUND®. Zatrudniając blisko 2000 pracowników w 28 biurach na całym świecie, Spin Master dystrybuuje produkty w ponad 100 krajach. 

 

Psi Patrol Film czy Spektakl?

Dzieci uwielbiają bohaterów bajki "Psi Patrol". Wydarzenie, podczas którego mogą zobaczyć pieski stanowi dla nich prawdziwą gratkę. Gdzie zabrać pociechy? Do kina? A może na wydarzenie live? Co będzie lepsze dla młodszych i starszych dzieci?

Film "Psi Patrol"

Film "Psi Patrol" opowiada o odważnych psiakach, które pomagają innym bohaterom przezwyciężyć codzienne przeszkody. W kinie obowiązuje cisza. Cały film trzeba przesiedzieć w  jednym fotelu, a dzieci nie lubią bezruchu. Trudno im wytrzymać w jednym miejscu podczas długiego seansu. Dlatego film może nie być dobrym wyborem dla młodszych dzieci. Również rodzice mogą być poirytowani wierceniem malucha, wychodzeniem do toalety czy głośnym zachowaniem. Co wybrać w zamian?

 

Psi Patrol Love "Wielki wyścig" - dlaczego warto zabrać dziecko właśnie tam?

Psi Patrol Live "Wielki wyścig" to wydarzenie interaktywne, podczas którego dzieci na pewno nie będą się nudzić. Co więcej - cała rodzina będzie się świetnie bawić! Nasze pociechy mogą śpiewać, tańczyć i bawić się razem z bohaterami ulubionej bajki. To widowisko, które jest dostosowane do dziecięcej natury. Marshall, Skye, Zuma, Chase, Everest i Rubble oraz inni bohaterowie zadbają o świetną rozrywkę, która zaangażuje wszystkie dzieci. Wezmą one udział w poszukiwaniu burmistrzyni Zatoki Przygód oraz wielkim wyścigu. Czy uda im się wygrać?

 

Taka forma rozrywki jest świetną odmianą od oglądania bajek w telewizji. A przecież film "Psi Patrol" oglądany w kinie to bardzo podobna forma rozrywki. Warto zabrać dzieci na wydarzenie, które będzie zupełnie innym doświadczeniem. Oprócz niesamowitego spektaklu dzieci będą mogły usłyszeć muzykę, zatańczyć oraz reagować na akcję przedstawienia. Da im to zupełnie nowe doświadczenia. Maluchy będą opowiadać i wspominać "Wielki Wyścig" jeszcze przez długi czas.

 

To wyjątkowe wydarzenie można zobaczyć w aż 8 miastach. Przenieście się do Zatoki Przygód i przeżyjcie wspólne przygody razem z pieskami. Kup bilety dla całej rodziny już teraz, by nie zabrakło dla Was miejsca!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też