Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadloto-krakow-tworzy-metamorfozydrift-masters

Muzykowanie na dywanie

Organizator: Teatr Komedia w Warszawie

Muzykowanie na dywanieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Muzykowanie na dywanie w Warszawie! Zapraszamy już 6 grudnia do warszawskiego Teatru Komedia.  Muzykowanie na dywanie bilety już w sprzedaży.

Muzykowanie na dywanie spektakl muzyczno-taneczny dla dzieci

A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwilę stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie…

 

„Muzykowanie na dywanie” to seria interaktywnych spektakli muzyczno- tanecznych dla najmłodszych. Każdy spektakl jest wyjątkową i niepowtarzalną muzyczną przygodą mającą swój dominujący motyw tematyczny, który inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo. Tym razem, w Teatrze Komedia, artyści zapraszają dzieci i rodziców do wspólnej muzycznej podróży „Przywitanie lata – dookoła świata”.

 

Spektakle z cyklu „Muzykowanie na dywanie” to zawsze zaproszenie do wspólnej zabawy — śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy, wykształcać w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.

 

Koncerty poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne — Maria Foryś, znana z programu „You can dance — po prostu tańcz” oraz Marta Florek, znana z programu „The Voice of Poland”. Jednocześnie obie są aktorkami na stałe goszczącymi na deskach scenicznych wielu teatrów. Obie prowadzące są również aktywnymi mamami oraz pedagogami — rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych zarówno z perspektywy rodzica jak i nauczyciela.

 

Pozostali członkowie zespołu to muzycy z bogatym doświadczeniem, instrumentaliści topowych polskich zespołów muzycznych.

Podobne wydarzenia

Zobacz też