Piąte Urodziny Ogórka

Piąte Urodziny Ogórka

Czas pędzi, jak szalony! W tym roku mija 5 lat od kiedy nasz pierwszy Ogórek wyjechał z furkotem na ulice Warszawy, z misją jaką jest pokazywanie stolicy z zupełnie innej – alternatywnej strony. Większość z Was już poznała nasze flagowe wycieczki takie, jak „Mroczna strona miasta”, „Ogórkiem po Pradze” czy „Legendarne knajpy PRL-u”. Tym razem w ramach tej szczególnej okazji, jaką są urodziny projektu, zaplanowaliśmy dla Was coś specjalnego. Zapnijcie pasy, bo plan tej wyprawy jest naprawdę ekscytujący. Urodziny Ogórkiem po Warszawie bilety już w sprzedaży. 

Urodziny Ogórkiem po Warszawie 2021

O godzinie 10:00 i 14:00 zabierzemy Was na wspaniałą wycieczkę prowadzącą stołecznymi „Śladami PRL-u”. Na pokładzie naszych „Ogórków” na chwilę przeniesiemy się do minionej epoki, w której jedzenie wymieniało się na kartki, sklepy świeciły pustymi hakami, a władze robiły wszystko, żeby wykonać kolejny plan i sprawić, by latem nie zabrakło sznurka do snopowiązałek. 

 

Jednak to nie wszystko, bo tym razem nie tylko pojeździmy po mieście, ale wspólnie poznamy zakamarki jednego z najbardziej tajemniczych budynków Warszawy, czyli Pałacu Kultury i Nauki. Zwiedzając jego reprezentacyjne wnętrza dowiecie się między innymi: dlaczego na placu Defilad nie stanął pomnik Stalina, kto sprowadził Rolling Stonesów do Warszawy i co się stało z tą ich całą wódką, gdzie sypiał Breżniew, ile kotów mieszka w Pałacu i jak nazywają się pałacowe sokoły. To oczywiście tylko niektóre atrakcje. Nie możemy przecież pominąć obowiązkowego punktu programu i nie wjechać na taras widokowy, z którego można podziwiać przepiękna panoramę Warszawy. 

 

Nasze urodzinowe spotkanie będzie też doskonałą okazją, żeby zaprezentować Wam kolejne mechaniczne cacko w naszej flocie. Nie chcemy jeszcze zdradzać, co to będzie, ale możemy podpowiedzieć, że jest długie, kapryśne, rymuje się ze słowami „murek”, „kurek”, „sznurek” i „Turek”, a także wywołuje uśmiechy.

 

Po prezentacji tego cuda techniki, pokażemy Wam całą naszą flotę, która codziennie dzielnie przemierza ulice Warszawy. 

I jak co roku nie zabraknie tortu oraz symbolicznej lampki szampana.

 

Przybywajcie tłumnie. Nie wyobrażamy sobie urodzin bez Was. Do zobaczenia.

 pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Piąte Urodziny Ogórka
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/