Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Dla dzieci Atrakcje dla rodziny Niedziela z mamą, niedziela z tatą

Niedziela z mamą, niedziela z tatą

Organizator: Animator Zabaw dla dzieci

Niedziela z mamą, niedziela z tatąO wydarzeniu

O wydarzeniu

Niedziela z mamą, niedziela z tatą program wydarzenia

11.00 - 11.45

2 dmuchane zamki wewnętrzne

malowanie twarzy

4 tematyczne sale zabaw (klocki magnetyczne XXL, klocki konstrukcyjne XXL, sala lal, sama z samochodami, basen z kulkami

zupka w formie bufetu:

rosołek z łazankami dla dzieci

krem z białych warzyw z płatkami migdałów i grzankami dla rodziców

11.45 - 12.30

Dyskoteka prowadzona przez Annę Zatorską, specjalistkę od rodzinnej integracji z elementami animacji tanecznych i tańców integracyjnych

od 12.30 obiad

nugettsy z pieczonymi ziemniakami i gotowaną marchewką dla dzieci

Karkówka z pieczonymi ziemniakami i zestawem surówek

od 12.45 deser

wata cukrowa dla dzieci

słodki stół dla wszystkich: mini donuty, cake pops, królowa beza, sernik oreo, lizaki bezowe, owoce filetowane, pierniki dekorowane, mini deserki, mrowisk, galaretki.

od 13.00 dyskoteka cd.

dmuchane zameczki

sale zabaw

balonik na pożegnanie:-)

 

Napoje gorące oraz zimne dostępne w formie bufetu przez cały czas trwania imprezy.

Przewidziano pokój do przewinięcia i nakarmienia niemowląt, oraz pokój wyciszeń dla dzieci wysoko wrażliwych - prosimy o kontakt: bodyartimpra@gmail.com w celu uzgodnienia szczegółów przybycia i obsługi dzieci wysoko wrażliwych i w spektrum, oraz z alergiami pokarmowymi.

Sala mieści się na pierwszym piętrze. Nie dysponujemy windą. Prosimy o kontakt: bodyartimpra@gmail.com w celu ustalenia ewentualnego wniesienia czy zniesienia wózka.

Na miejscu będzie dyżurowała niania dla mam, które w tym dniu chcą chwilkę odpocząć, a mają dzieci od 0 -3 lat. W celu uzgodnienia opieki prosimy o kontakt e - mail.

 

Anna Zatorska - prekursorka integracji rodzinnej. Specjalistka od organizacji mini disco oraz animacji tanecznych i tańców integracyjnych. Prywatnie mama 4 dzieci, w tym dziecka w spektrum.

Animacją czasu wolnego zajmuje się od 12 lat, od 7 lat z powodzeniem prowadzi centrum imprez zamkniętych w Białymstoku. Rozwija się i nie zwalnia tempa. Wciąż tworzy nowe projekty, które dodają jej skrzydeł. W każdy projekt wkłada całe serce i wielką pasję, dzięki temu udaje jej się odnosić sukcesy na każdym polu.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też