ELEKTRYCZNE GITAR

ELEKTRYCZNE GITAR

SPRAWDŹ BILETY

Elektryczne Gitary w Radzyminie! Zapraszamy na koncert do Kompleksu Scena Cegielnia  już 1 kwietnia! Elektryczne Gitary bilety na koncert już w sprzedaży.

O zespole Elektryczne Gitary 

Pierwszy koncert Elektrycznych Gitar odbył się razem z perkusistą Markiem Kanclerzem 10 maja 1990 w Warszawie. Zespół od początku grał utwory Kuby Sienkiewicza, ale inspirował się też z twórczości takich artystów jak Stanisław Staszewski, Jacek Kleyff, Rafał Wojaczek czy Jan Krzysztof Kelus, część repertuaru jest też autorstwa Piotra Łojka.

 

W roku 1991 zespół zaczął współpracę z wytwórnią Zic Zac, którego efektem była praca nad debiutancką płytą Elektrycznych Gitar, Wielka radość, która ukazała się po roku. Chwilę przed nagrywaniem debiutanckiego krążka z zespołu odszedł Marek Kanclerz; na płycie słychać go tylko w piosence Włosy, pochodzącej z sesji próbnej w 1990. Na koncertach Elektrycznych Gitar zastępował go nowy perkusista, zmarły w 2003 roku Robert Wrona. W czasie tworzenie płyty do zespołu dołączył rający na basie Tomasz Grochowalski, który wcześniej związany był z zespołem Closterkeller.

Kariera Elektrycznych Gitar 

Grupa zdobyła dużą popularność na początku 1991 roku. Piosenki zespołu najpierw można było usłyszeć w mniejszych rozgłośniach radiowych, później w radiowej Trójce i innych ogólnopolskich radiach. Od tej pory zespół grywał coraz większe trasy koncertowe, a na ich występy przychodziło po kilka tysięcy osób.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ELEKTRYCZNE GITAR
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

ELEKTRYCZNE GITAR BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/