Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskarzeszowskie-juwenaliaopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasa
Home Koncerty Inne Tropical Soldiers in Paradise

Tropical Soldiers in Paradise

Organizator: MoreMusic AGENCY

Tropical Soldiers in ParadiseO wydarzeniu

O wydarzeniu

Już 2 kwietnia Jazz Club Hipnoza i Makes it happen zapraszają na koncert Tropical Soldiers in Paradise - bilety już dostępne!

Tropical Soldiers in Paradise bilety

  • I Pula - 30 PLN
  • II Pula - 40 PLN

O zespole Tropical Soldiers in Paradise

Tropical Soldiers in Paradise to siedmioosobowy zespół tworzący muzykę inspirowaną hip-hopem, jazzem, afrobeatem, oraz latynoamerykańską rytmiką. Szerokie instrumentarium w skład którego wchodzą zarówno instrumenty tradycyjne jak i współczesna elektronika tworzy unikalny styl grupy. Połączenie kojących melodii z wybuchowymi improwizacjami stanowi o niespotykanym charakterze zespołu który mimo swojej przystępności zachowuje nieprzewidywalną żywiołowość.

Ostatni album zespołu nosi tytuł Atversailles na którym zespół muzycznie kontynuuje swoją egzotyczną podróż w odległe tropiki, na pograniczu jazzu, lounge i hip-hopowych bitów.

Po długiej i wyczerpującej podróży oddział TSiP natrafił na porzuconą w gęstym lesie budowlę. Z zewnątrz przypominała opuszczony pałac, przejęty przez dziką roślinność. Bramy wejściowej pilnował czarny baran, który wprowadził ich do wnętrza. Pierwsze pomieszczenie było dawną salą balową. W kątach leżały porozrzucane talerze, dzbany i puchary. Ze środka posadzki wyrastało drzewo o dziwacznych owocach. W sali obok znajdowały się potrzaskane fortepiany i inne instrumenty. Dalej sypialnie porośnięte mchem zwisającym z baldachimów, kap i tapet. Na dziedzińcu w gęstej trawie walały się fragmenty figur, kamiennych głów i ramion. W zdziczałym ogrodzie na dnie wyschniętych fontann piętrzyły się monety a dalej łaźnie i baseny porośnięte lotosem. Całość zamykała sala wyłożona dywanami, na których fikuśne mebelki piętrzyły się w wielopiętrowe stosy. Zza szczytów tych konstrukcji można dojrzeć panoramę całej okolicy.

W skład zespołu wchodzą:

  • Marcin Sojka – MPC, perkusja, ksylofon
  • Maciek Łepkowski – gitara elektryczna  
  • Tymek Bryndal – gitara basowa 
  • Emilia Gołos – klawisze, syntezatory 
  • Filip Krzysztoporski - perkusjonalia 
  • Grzegorz Pałka – puzon 
  • Kuba Łupiński – trąbka

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też