Wellboy - koncert charytatywny

Wellboy - koncert charytatywny

SPRAWDŹ BILETY

Wellboy w Warszawie! Zapraszamy na koncert charytatywny do warszawskiego klubu Space już 9 października. Wellboy bilety już w sprzedaży.

Wellboy - koncert charytatywny

Czy pamiętasz te gęsi, które bohatersko zatrzymały się i wysłały wrogiego myśliwca na bagna? Ale nikt nie wie, kto wychował tę grupę. A zrobił to ten sam chłopak z ukulele, za którym latają te wojenne gęsi, wypełniając swój obywatelski obowiązek – chroniąc swoją ziemię. Poznaj "chłopaka z ukulele", twórcę hitów i gwiazdę ukraińskiej sceny - Wellboy!

 

W pierwszych tygodniach po premierze utworu "Gęsi" artysta wystąpił na Main Stage Atlas Weekend, w którym wzięło udział 85 tys. festiwalowych gości.

 

Piosenka „Gęsi” stała się pierwszym utworem w języku ukraińskim, który wszedł do TOP 100 Apple Music Ukraine w całej historii Apple Music na Ukrainie. Ponadto hity "Gęsi" i "Wiśnie" weszły do ​​TOP 10 Apple Music Ukraine i TOP 50 Spotify Ukraine.

 

Spotify nazwało Antona Wellboya głównym hitmakerem roku i wybrało go na uczestnika programu Wrapped 2021 by Spotify w Ukrainie.

 

Razem wspierajmy Ukrainę!

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wellboy - koncert charytatywny
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wellboy - koncert charytatywny BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/