Stanisław Soyka Solo Warszawa

Stanisław Soyka Solo Warszawa

Fundacja Leny Grochowskiej i Arche Hotel Krakowska zapraszają na wyjątkowy solowy koncert Stanisława Soyki, który odbędzie się już 9 grudnia 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Charytatywnego „To My”. Stanisław Soyka solo w Warszawie bilety już w sprzedaży!

Koncert Stanisław Soyka solo Arche Hotel Krakowska

Koncert odbywa się w ramach I Ogólnopolskiego Festiwalu Charytatywnego „To My” organizowanego przez Fundację Leny Grochowskiej.

Dochód z koncertu oraz aukcji sztuki profesjonalnej j i nieprofesjonalnej zostanie przeznaczony na budowę przez Fundację Leny Grochowskiej – EKOFARMY, w której osoby niepełnosprawnie intelektualnie będą miały mieszkania i pracę.

Stanisław Soyka

Stanisław Soyka to polski wokalista popowy i jazzowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor i aranżer. Karierę muzyczną rozpoczął już gdy skończył 7 lat, śpiewając w chórze kościelnym. Jego talent został w szybkim czasie zauważony i doceniony w świecie jazzowym. Pierwsze solowe kroki stawiał mając zaledwie 19 lat. Obecnie w dorobku Stanisława Soyki znalazło się  ponad 30 płyt, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Muzyk ciągle się zmienia, dużo improwizuje, a mimo to jego kompozycje można poznać już po kilku pierwszych dźwiękach. Jest niezwykle charyzmatyczny – z łatwością swoim talentem podbija serca widzów. Jego muzyka to magiczny przekaz emocji, którymi chce się dzielić ze słuchaczami.

Koncert Stanisław Soyka solo Arche Hotel Krakowska bilety

Bilet / strefa bankietowa obejmuje:

  • drink powitalny,
  • udział w koncercie przy stole bankietowym,
  • uroczysta kolacja/bankiet z daniami na ciepło,
  • konkurs voucherowy na weekendowy pobyt w Arche Hotelach na terenie całej Polski (wśród gości koncertu zostanie rozlosowanych 6 voucherów),
  • udział w aukcji sztuki profesjonalnej j i nieprofesjonalnej,
  • upominek od Fundacji Leny Grochowskiej.

Bilet bez bankietu obejmuje:

  • drink powitalny,
  • udział w koncercie w strefie teatralnej.

Specjalna oferta dla grup powyżej 10 osób - prosimy o kontakt mailowy pod adresem kontakt@ebilet.pl.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Stanisław Soyka Solo Warszawa
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/