Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba

Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba

SPRAWDŹ BILETY

Anna Sokołowska-Alabrudzińska we Włocławku! Zapraszamy na koncert "Do siódmego nieba" już 4 czerwca do Teatru Impresaryjnego im. W. Gniazdowskiego we Włocławku. Anna Sokołowska-Alabrudzińska bilety już w sprzedaży.

Koncert Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej we Włocławku

Muzyczne spotkanie ze znakomitą polską wokalistką, znaną z wielu programów telewizyjnych, radiowych oraz scen i estrady – Anną Sokołowską-Alabrudzińską na koncercie "Do siódmego nieba"Artystka jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (kierunek: wokalistyka jazzowa, muzyka estradowa) oraz Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki. 

 

Współpracuje z wieloma scenami teatralnymi w kraju. Obecnie pracuje nad solową płytą "Za mało...", której premiera planowana jest na 2022 rok. Nagraniu płyty towarzyszy realizacja teledysków z udziałem znakomitych aktorów i muzyków. Zapraszana regularnie do wielkich widowisk telewizyjnych, wystąpiła w ponad 90 produkcjach o bardzo zróżnicowanej tematyce i gatunkach muzycznych: od pop, przez musical, piosenkę aktorską, po repertuar patriotyczny i sakralny. 

 

Jej niezwykła osobowość, otwartość i delikatność, a jednocześnie sceniczna charyzma i temperament połączony metaliczną prawdą interpretacji zyskują coraz większą rzeszę

oddanych fanów i szczególną przychylność krytyków.

 

Jest laureatką wielu festiwali m.in. warszawskiego Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej oraz Nagrody Głównej Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję w Olsztynie. Przeboje Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej królują na czołowych miejscach radiowych i telewizyjnych list przebojów.

 

Występują:

 

Anna Sokołowska-Alabrudzińska

 

oraz zespół muzyczny w składzie:

 

  • Maciej Nieć
  • Filip Siejka
  • Mirosław Wiśniewski
  • Michał Król
  • Piotr Matuszkiewicz
  • Grzegorz Poliszak
  • Witek Góral
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Anna Sokołowska-Alabrudzińska Do siódmego nieba BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/