Wine Jazz Festival

Wine Jazz Festival

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję Wine Jazz Festival w Winnicach Jaworek. Festiwal otworzymy w rytmach kubańskiego jazzu, koncertem The Cuban Latin Jazz z Rolandem Abreu. Bilety na Wine Jazz Festival już dostępne.

Program Wine Jazz Festival:

23.07.2022 r. sobota
16:00 – otwarcie bram / strefy letniej
17:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
19:00 – Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz

 

27.08.2022 r. sobota
15:00 – otwarcie bram / strefy letniej
16:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
18:00 – Tantfreaky

 

28.08.2022 r. niedziela
15:00 – otwarcie bram / strefy letniej
16:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
18:00 – Kuba Stankiewicz z Grażyną Auguścik

 

Bilety:

Bilet „Standard" zawiera wejście na festiwal (wybrany dzień) oraz miejsce siedzące.

Bilet „VIP" zawiera wejście na festiwal (wybrany dzień) oraz:
przed koncertem: zwiedzanie winiarni oraz degustację win;
podczas koncertu miejsce siedzące ze stolikiem, kieliszek wina z Winnic Jaworek oraz talerz przekąsek.

 

Osoby poniżej 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu.

Alkohol wydawany jest tylko osobom pełnoletnim.

Opis zespołów:

The Cuban Latin Jazz - to fuzja jazzu, rytmów latynoskich i afro-kubańskich, ukraińskich melodii oraz polskiej muzyki klasycznej, wykonywana przez utalentowanych instrumentalistów różnych narodowości, połączonych przez wspólne muzyczne pasje. Ta wybuchowa mieszanka nadaje zespołowi oryginalnego brzmienia i zachwyca słuchaczy na całym świecie. Ze względu na różnorodność muzycznych wpływów, koncerty nigdy nie brzmią tak samo, a muzycy czerpią od siebie nawzajem, tworząc pełną serca i energii dźwiękową synergię. Skład zespołu: Roland Abreu (kontrabas), Taras Bakovskyi (saksofon), Dominik Jaske (perkusja), Paweł Kukuła (fortepian).

 

Tantfreaky- zespół tworzy sześciu wrocławskich muzyków, wśród nich są absolwenci oraz studenci wyższych szkół muzycznych – Wrocław, Katowice. Zespół rozpoczął działalność kreatywną w 2019 r. Obecnie przygotowuje się do wydania pierwszej płyty. Tantfreaky łączą nowoczesne elektro-akustyczne brzmienia z wibrującym śpiewem frontwoman. Tworzenie traktują jako terapię, sposób na szczęście. Wciąż poszukują nowych muzycznych światów. W swojej sztuce dzielą się emocjami, które malują w improwizowanych frazach. Koncert Tantfreaków to podróż pełna nieoczywistych rytmów, pięknej harmonii, pasji i miłości. Skład zespołu: śpiew – Karolina Lipska, saksofon, syntezator, vocoder, rap – Kacper Mikołajuk, instrumenty klawiszowe, syntezatory, gitara– Wojtek Konopko, gitara basowa – Janusz Lizoń, perkusja, sampler – Paweł Nienadowski, perkusjonalia, sampler – Marcin Urszulak

 

Kuba Stankiewicz - Kuba Stankiewicz od wielu lat należy do ścisłej czołówki polskich pianistów jazzowych. W drugiej połowie lat 80. grał z zespołem Jana Ptaszyna Wróblewskiego, potem z kwintetem i kwartetem Zbigniewa Namysłowskiego (płyty Open i Song Of Innocence). W latach 1987-1990 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (dyplom w klasie fortepianu), gdzie został wyróżniony Nagrodą Oscara Petersona. Był półfinalistą prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Pianistów Jazzowych im. Theloniousa Monka w Waszyngtonie. Z działalności amerykańskiej Stankiewicza warto także przypomnieć jego współpracę z orkiestrą legendarnego klarnecisty i bandleadera Artiego Shawa. Kuba Stankiewicz w ostatnich latach w coraz większym stopniu zajmuje się działalnością pedagogiczną. W 2009 roku obronił doktorat na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, w 2016 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego, a w 2020 roku tytuł profesora w dziedzinie sztuki. Jest także wysoko cenionym specjalistą od muzycznych programów komputerowych. (Apple Certified Logic Trainer)

 

Grażyna Auguścik - Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu. Przez amerykańskich krytyków zgodnie uznana jest za jedną z najciekawszych postaci na światowej scenie jazzowej. Po ukończeniu studiów w Polsce i nagraniu swojej pierwszej płyty „Sunrise Sunset" w 1988 roku trafia do słynnej amerykańskiej uczelni Berklee College of Music w Bostonie. Dyplom ukończenia szkoły otrzymuje w 1992 roku z wyróżnieniem z rąk Philla Collinsa i Ala Jarreau.
Od 1994 roku mieszka w Chicago, gdzie koncertuje, nagrywa własne płyty, bierze udzial w wielu jazzowych i undergroudowych projektach nagraniowych innych artystów, prowadząc równocześnie własną wytwórnię płytową w wytworni GMARecords. Nagrała, wyprodukowała i wydała do tej pory 19 płyt solowych, spośród których 11 we własnej firmie nagraniowej, w ponad 20 wziela udzial jako gość, a kolejne to remixy z jej głosem. Współpracuje z muzykami, których dobrze zna i ceni. Wśród nich są: John Medeski, Michael i Randy Brecker, Jim Hall, Toots Thielemans, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Patricia Barber, Paul Wertico, John McLean, Kurt Rosenwinkel, Matt Ulery, Paulinho Garcia, Jarek Bester, Andrzej Jagodziński i wielu innych.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wine Jazz Festival
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Wine Jazz Festival BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/