Wine Jazz Festival

Wine Jazz Festival

Serdecznie zapraszamy na pierwszą edycję Wine Jazz Festival w Winnicach Jaworek. Festiwal otworzymy w rytmach kubańskiego jazzu, koncertem The Cuban Latin Jazz z Rolandem Abreu. Bilety na Wine Jazz Festival już dostępne.

Program Wine Jazz Festival:

23.07.2022 r. sobota
16:00 – otwarcie bram / strefy letniej
17:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
19:00 – Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz

 

27.08.2022 r. sobota
15:00 – otwarcie bram / strefy letniej
16:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
18:00 – Tantfreaky

 

28.08.2022 r. niedziela
15:00 – otwarcie bram / strefy letniej
16:30 – zwiedzanie Winnicy Jaworek z degustacją
18:00 – Kuba Stankiewicz z Grażyną Auguścik

 

Bilety:

Bilet „Standard" zawiera wejście na festiwal (wybrany dzień) oraz miejsce siedzące.

Bilet „VIP" zawiera wejście na festiwal (wybrany dzień) oraz:
przed koncertem: zwiedzanie winiarni oraz degustację win;
podczas koncertu miejsce siedzące ze stolikiem, kieliszek wina z Winnic Jaworek oraz talerz przekąsek.

 

Osoby poniżej 18 (nieukończonego w dniu festiwalu) roku życia muszą posiadać pisemną zgodę opiekuna prawnego na uczestnictwo w festiwalu.

Alkohol wydawany jest tylko osobom pełnoletnim.

Opis zespołów:

The Cuban Latin Jazz - to fuzja jazzu, rytmów latynoskich i afro-kubańskich, ukraińskich melodii oraz polskiej muzyki klasycznej, wykonywana przez utalentowanych instrumentalistów różnych narodowości, połączonych przez wspólne muzyczne pasje. Ta wybuchowa mieszanka nadaje zespołowi oryginalnego brzmienia i zachwyca słuchaczy na całym świecie. Ze względu na różnorodność muzycznych wpływów, koncerty nigdy nie brzmią tak samo, a muzycy czerpią od siebie nawzajem, tworząc pełną serca i energii dźwiękową synergię. Skład zespołu: Roland Abreu (kontrabas), Taras Bakovskyi (saksofon), Dominik Jaske (perkusja), Paweł Kukuła (fortepian).

 

Tantfreaky- zespół tworzy sześciu wrocławskich muzyków, wśród nich są absolwenci oraz studenci wyższych szkół muzycznych – Wrocław, Katowice. Zespół rozpoczął działalność kreatywną w 2019 r. Obecnie przygotowuje się do wydania pierwszej płyty. Tantfreaky łączą nowoczesne elektro-akustyczne brzmienia z wibrującym śpiewem frontwoman. Tworzenie traktują jako terapię, sposób na szczęście. Wciąż poszukują nowych muzycznych światów. W swojej sztuce dzielą się emocjami, które malują w improwizowanych frazach. Koncert Tantfreaków to podróż pełna nieoczywistych rytmów, pięknej harmonii, pasji i miłości. Skład zespołu: śpiew – Karolina Lipska, saksofon, syntezator, vocoder, rap – Kacper Mikołajuk, instrumenty klawiszowe, syntezatory, gitara– Wojtek Konopko, gitara basowa – Janusz Lizoń, perkusja, sampler – Paweł Nienadowski, perkusjonalia, sampler – Marcin Urszulak

 

Kuba Stankiewicz - Kuba Stankiewicz od wielu lat należy do ścisłej czołówki polskich pianistów jazzowych. W drugiej połowie lat 80. grał z zespołem Jana Ptaszyna Wróblewskiego, potem z kwintetem i kwartetem Zbigniewa Namysłowskiego (płyty Open i Song Of Innocence). W latach 1987-1990 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (dyplom w klasie fortepianu), gdzie został wyróżniony Nagrodą Oscara Petersona. Był półfinalistą prestiżowego Międzynarodowego Konkursu Pianistów Jazzowych im. Theloniousa Monka w Waszyngtonie. Z działalności amerykańskiej Stankiewicza warto także przypomnieć jego współpracę z orkiestrą legendarnego klarnecisty i bandleadera Artiego Shawa. Kuba Stankiewicz w ostatnich latach w coraz większym stopniu zajmuje się działalnością pedagogiczną. W 2009 roku obronił doktorat na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, w 2016 roku uzyskał stopień doktora habilitowanego, a w 2020 roku tytuł profesora w dziedzinie sztuki. Jest także wysoko cenionym specjalistą od muzycznych programów komputerowych. (Apple Certified Logic Trainer)

 

Grażyna Auguścik - Jest wokalistką, aranżerem, kompozytorem, producentem i liderem własnego zespołu. Przez amerykańskich krytyków zgodnie uznana jest za jedną z najciekawszych postaci na światowej scenie jazzowej. Po ukończeniu studiów w Polsce i nagraniu swojej pierwszej płyty „Sunrise Sunset" w 1988 roku trafia do słynnej amerykańskiej uczelni Berklee College of Music w Bostonie. Dyplom ukończenia szkoły otrzymuje w 1992 roku z wyróżnieniem z rąk Philla Collinsa i Ala Jarreau.
Od 1994 roku mieszka w Chicago, gdzie koncertuje, nagrywa własne płyty, bierze udzial w wielu jazzowych i undergroudowych projektach nagraniowych innych artystów, prowadząc równocześnie własną wytwórnię płytową w wytworni GMARecords. Nagrała, wyprodukowała i wydała do tej pory 19 płyt solowych, spośród których 11 we własnej firmie nagraniowej, w ponad 20 wziela udzial jako gość, a kolejne to remixy z jej głosem. Współpracuje z muzykami, których dobrze zna i ceni. Wśród nich są: John Medeski, Michael i Randy Brecker, Jim Hall, Toots Thielemans, Michał Urbaniak, Urszula Dudziak, Patricia Barber, Paul Wertico, John McLean, Kurt Rosenwinkel, Matt Ulery, Paulinho Garcia, Jarek Bester, Andrzej Jagodziński i wielu innych.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wine Jazz Festival
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/