Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne: Koncert + Silent Disco

Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne: Koncert + Silent Disco

Zapraszamy na Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne, które odbędzie się 23 listopada w Praga  Centrum. Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne bilety już dostępne.

Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne 

Oto twórcze zderzenie „warsiaskiego” lirycznego przedwczoraj, wczoraj i dziś, które nastąpi dzięki ponadczasowej muzyce ska-jazz. Gatunek ten pasuje do „szemranej” potańcówki ferajny wspaniałych chłopaków oraz najlepszych dziewczyn w 1954, 1984 i 2024 roku.

 

Wydarzenie zostanie wykoncypowane, współwykonane oraz poprowadzone przez znanego rapera, radiowca, kulturowego aktywistę i miłośnika „warsiaskich klimatów” – Dużego Pe. O oprawę muzyczną koncertu zadba stołeczne combo The Bartenders, które zdobyło światową sławę i uznanie w środowisku ska-jazzowym.

 

Podczas koncertu usłyszymy utwory The Bartenders i Dużego Pe oraz covery „okołowarsiaskich” i „wiechowatych” utworów słownych lub słowno-muzycznych: zaczynając od ulicznej klasyki przed/między/powojennej stolicy, po „miejskie legendy” ostatniego trzydziestolecia.

 

Po koncercie, ok. godz. 20.30, rozpocznie się silent disco, podczas którego zatańczymy w słuchawkach do muzyki trzech didżejów.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wiecho-pomne wydarzenie artystyczne: Koncert + Silent Disco
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/