Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Hip Hop i Rap Projekt TYMCZASEM - Sokół, Pezet, Żabson, Sitek i goście

Projekt TYMCZASEM - Sokół, Pezet, Żabson, Sitek i goście

Organizator: Agencja Live

Projekt TYMCZASEM - Sokół, Pezet, Żabson, Sitek i gościeO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Już 6 października w Teatrze Juliusza Słowackiego w Krakowie na jednej scenie wystąpią Sokół, Pezet, Żabson, Sitek i goście. Projekt TYMCZASEM bilety w sprzedaży! Organizatorem imprezy jest Agencja Live.
Jedna scena, czołowi przedstawiciele polskiego rapu i niezwykły spektakl będący kwintesencją okresu TYMCZASEM – już 6 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie odbędzie się wydarzenie łączące muzykę i sztuki wizualne – Projekt TYMCZASEM. Całość współtworzona jest przez Sokoła, Pezeta, Żabsona i Sitka, którzy na deskach krakowskiego teatru udowodnią, że okres między młodością a dojrzałością – TYMCZASEM – to czas niezbędny w życiu młodego człowieka – możliwość poznawania siebie, doświadczania, eksperymentowania i poszukiwania inspiracji. Na potrzeby projektu raperzy wykonają znane utwory, a wszystko nawiązywać będzie formą do teatralnego spektaklu. Na scenie czwórce raperów towarzyszyć będą jedni z najważniejszych przedstawicieli rodzimego hip-hopu: Białas, Falcon1, Otsochodzi, PlanBe, Rasmentalism, Sarius, Tede, i Włodi. Wyłącznym sponsorem projektu jest marka EB.

 

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ

 

Projekt TYMCZASEM bilety na eBilet.pl Projekt TYMCZASEM bilety, Kraków 06.10.2018

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też