Undercover Festival 2022

Undercover Festival 2022

SPRAWDŹ BILETY

MUZYCZNE SHOW, JAKIEGO W POLSCE JESZCZE NIE BYŁO

Na jednej scenie Undercover Festival wystąpią najlepsze tribute bands na świecie! David Bowie, Queen, Led Zeppelin, Nirvana, The Rolling Stones, Guns N’Roses, Coldplay, Oasis, Elton John i Ed Sheeran – powrócimy wspomnieniami do fantastycznych koncertów gigantów rocka, usłyszymy także przeboje najpopularniejszych, współcześnie występujących gwiazd.

 

Największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej. Od lat niezwykle popularne w Wielkiej Brytanii – po raz pierwszy w Polsce!

 

Najlepsze TRIBUTE BANDY, doskonała muzyka na żywo, wyjątkowe show oraz doświadczenie, którego nie da się̨ zapomnieć́!

 

Undercover Festival to impreza dla całej rodziny bez względu na wiek. Na uczestników czeka mnóstwo dodatkowych atrakcji, m.in.: strefa food trucków, strefa dla dzieci, wesołe miasteczko, scena komediowa, sztuka oraz teatr.

UNDERCOVER FESTIVAL 2022: 13-14 sierpnia 2022, Twierdza Modlin

Twierdza Modlin to jedna z największych i najlepiej zachowanych budowli wojskowych w Polsce. Umocnienia położone są na Mazowszu u zbiegu Wisły, Narwi i Wkry około 30 km na północny zachód od Warszawy. Składają się z cytadeli będącej najdłuższym budynkiem w Europie, oraz dwóch łańcuchów fortów.

Undercover Festival 2022 » Artyści » Line-Up » Sprawdź kto wystąpi na festiwalu

  • 13 sierpnia (sobota) - ED SHEERAN EXPERIENCE, ABSOLUTE BOWIE , NIRVANA UK, GUNS 2 ROSES, NOT THE ROLLING STONES
    STAND-UP : WOJTEK FIEDORCZUK, WOJTEK PIĘTA, BARTOSZ ZALEWSKI
  • 14 sierpnia (niedziela) - BOOT-LED-ZEPPELIN, YOUNG ELTON, OASISH, QE2, COLDPLACE
    STAND-UP: WOJTEK FIEDORCZUK, DAMIAN SKÓRA, PIOTREK SZUMOWSKI

Undercover Festival 2022 bilety

EARLY BIRD TICKETS - sprzedaż do wyczerpania puli biletów

  • BILET DWUDNIOWY - 189 zł
  • BILET JEDNODNIOWY 119 zł

Bilety dla dzieci

  • Dzieci do 16 roku życia (tzn. dzieci, które w dniu wstępu na Teren Imprezy nie mają ukończonych 16 lat) -bilet bezpłatny
  • Wiek dziecka uprawnionego do bezpłatnego biletu należy udokumentować, przedstawiając przy wejściu na imprezę dowolny dokument, potwierdzający wiek dziecka. W przypadku nieprzedstawienia dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, należy zakupić bilet.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Undercover Festival 2022
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Undercover Festival 2022 BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/