Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmasunrise-festivalsun-festival

Venjent

26.07.2024 Gdańsk

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Sprawdź bilety
VenjentBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Venjent
piątek
26.07.2024
19:00

Venjent

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Venjent – londyńska sensacja na scenie Starego Maneżu! Letnim hitem Starego Maneżu będzie audiowizualna rozróba prosto z Wysp Brytyjskich! Zaserwuje ją Venjent, artysta wykonujący muzykę drum’n’bass w nurcie eksperymentalnym. Londyńczyk jest znany w całej Europie z tworzenia muzyki, wykorzystującej zaskakujące inspiracje różnorodnymi dźwiękami oraz spektakularne wizualizacje własnego autorstwa. 26 lipca w Starym Maneżu nakręci niepowtarzalną imprezę!

Venjent koncert w Gdańsku

Talent do remixowania codziennych dźwięków w energetyczne bangery pozwolił Venjentowi zaskarbić sobie setki tysięcy fanów na całym świecie. Jego wizyta w Gdańsku to wyjątkowa okazja, by doświadczyć jednej z najciekawszych letnich imprez drum’n’bass w Polsce.

Każdy występ Venjenta to prawdziwy performans, który łączy pulsującą mocnym rytmem muzykę ze spektakularnymi wizualizacjami, które dopełniają jego sety. Artysta rodem z Londynu zyskał popularność dzięki remiksowaniu codziennych dźwięków w dynamiczne kawałki, takie jak "Open the Door" (rozpoczynające się od dźwięku… skrzypiących drzwi), "Unmask Your Emotion" czy "Create Machines". Te oraz inne utwory zdobyły wielkie uznanie wśród miłośników drum’n’bass, często nazywających Anglika muzycznym fenomenem!

Chociaż wiele jego piosenek ma charakter humorystyczny, Venjent porusza także ważne tematy, takie jak miłość, godność i poczucie własnej wartości, w takich piosenkach jak "Write Off", "Zone", "Love Yourself Again" i "Moving On".

Venjent był wcześniej współproducentem utworów "The Prodigy" z albumu "The Day is my Enemy" z 2015 r. oraz napisał ścieżkę dźwiękową do horroru "The Owners" z 2020 r. Jest także byłym członkiem zespołu "Never Not Nothing", który zgromadził miliony odtworzeń na Spotify i innych platformach.

Niewątpliwie czeka nas więc wieczór pełen wyrazistych rytmów i świetlno-dźwiękowych niespodzianek. To z pewnością idealna propozycja na lato dla wszystkich pragnących szalonej zabawy! Impreza rozpocznie się w piątek 26 lipca o godzinie 19.00. Zanim na scenę wkroczy gwiazda wieczoru, wszystkich obecnych rozkręcą sety DJ Morty’ego.

 

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też