Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Elektro i Techno Sylwester - KAMP! + Afterparty

Sylwester - KAMP! + Afterparty

31.12.2023 Gdańsk

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

Sylwester - KAMP! + AfterpartyBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Sylwester - KAMP! + Afterparty
niedziela
31.12.2023
22:00

Sylwester - KAMP! + Afterparty

Gdańsk, Stary Maneż

O wydarzeniu

Kamp! na Sylwestrze w Starym Maneżu! Uwaga! Mamy już dla Ciebie plan na Sylwestra! W Starym Maneżu noc z 31 grudnia 2023 na 1 stycznia 2024 upłynie pod znakiem wyrazistego synth-popu, który skutecznie naładuje nas energią na kolejne 12 miesięcy. Zaserwuje nam go gwiazda wieczoru, czyli Kamp!, jeden z najważniejszych i najpopularniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej. Nie zabraknie szampańskiej atmosfery, żywiołowego towarzystwa, ożywczych napitków i pysznego jedzenia. 

Sylwester - KAMP! + Afterparty 

Kamp! to zespół, dla którego energetyczne koncerty to od lat prawdziwy znak firmowy. Wykrzyknik w nazwie grupy to bynajmniej nie sama ozdoba, lecz wiarygodna zapowiedź porządnej zabawy i prawdziwej dźwiękowej rozpusty. Do występów na żywo muzycy z Łodzi podchodzą z zaangażowaniem i fantazją, nieraz mocno modyfikując studyjne brzmienie swoich kompozycji. Dzięki temu zdobyli wielką sławę nie tylko w Polsce, ale i za granicą – na koncie mają występy na festiwalach w USA (SXSW i Culture Collide), Anglii (The Great Escape i Liverpool Sound City) czy Niemczech (C/O POP). W sylwestra dadzą w Starym Maneżu wyjątkowy show, który będzie kulminacyjnym punktem ich pożegnalnej serii koncertowej pt. "Endless Party".

Impreza na pożegnanie starego i przywitanie nowego roku rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00, a jej uczestnicy od razu po przekroczeniu progu klubu będą mogli ruszyć w tany do muzyki serwowanej na żywo przez DJ-a Mix A Lot. Kamp! na scenie pojawi się o godz. 22. O północy przyjdzie oczywiście pora na tradycyjny wspólny toast. Gdy noworocznym życzeniom i celebracji stanie się zadość, do akcji powróci DJ, który ze swojej konsolety nadawać będzie rytm szalonej zabawie do wczesnych godzin porannych.

 

Chętnych na powitanie nowego roku w tej wystrzałowej scenerii zapraszamy do zakupu biletów.

Do wyboru są miejsca stojące na płycie sali koncertowej oraz miejsca siedzące: na antresoli, w sali wine bar oraz w brew café na parterze.

 

W celu zapewnienia sobie odpowiedniej ilości energii do całonocnej zabawy, warto skorzystać ze specjalnego menu sylwestrowego, które na ten wieczór przygotuje Szef Kuchni Starego Maneżu.

W cenie każdego biletu serwujemy o północy kieliszek wina musującego. Nabywcy miejsc siedzących otrzymają ponadto butelkę wina domu na parę.

 

Ceny biletów:

 

Miejsca stojące

 

I pula 180 zł – Uwaga, limitowana liczba - 40 szt!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też