Moderat

Moderat

SPRAWDŹ BILETY

Wyczekiwany powrót Moderat! Berlińskie trio powraca z nowym albumem i trasą. Zespół zagra 11 grudnia 2022 w warszawskim COS Torwar!

Timing

  • 18:30 – otwarcie bram
  • 19:30 – start

Moderat bilety

W związku z aktualnym stanem prawnym, dotyczącym stanu epidemii informujemy, że w sprzedaży dostępne są wyłącznie bilety Standard. Zakupione dotychczas bilety Health Pass zachowują swoją ważność bez konieczności wymiany na bilety Standard, a ich posiadacze nie muszą okazywać w dniu Wydarzenia ważnego Certyfikatu szczepienia, ani dokumentu potwierdzającego tożsamość.

 

Sprzedaż wyłącznie online.

Moderat informacje

W przypadku wielu zespołów „przerwa” jest tylko uprzejmym sposobem na ogłoszenie zerwania współpracy, ale nie w tym przypadku. Kiedy w 2017 roku Moderat ogłosił dłuższą pauzę po finałowym koncercie w rodzinnym Berlinie, wielu zakładało, że grupa właśnie się rozpadła. W końcu ukończyli już słynną trylogię albumów, wielokrotnie bywali na listach przebojów i grali na całym świecie - co jeszcze pozostało niemieckiemu trio? Moderat jednak zawsze wiedział, że odnajdą do siebie drogę…

 

Kiedy Modeselektor [Gernot Bronsert + Sebastian Szary] i Apparat [Sascha Ring] postanawiają zostać jednym, tworzy się trio Moderat. W 2002 roku Sascha, Gernot i Sebastian spotkali się po raz pierwszy. W tym czasie Apparat i Modeselektor mieli już ugruntowaną pozycję na berlińskiej scenie muzycznej. Wspólny projekt powstał w 2003 r., a następnie potrzebował sześciu lat na stworzenie albumu „Moderat”. Być może sekret ich sukcesu tkwi w fakcie, że nigdy nawet nie próbowali się do siebie zbliżyć muzycznie. Dudniący bas Modeselektora i subtelne melodie Apparat stworzyły jednak unikalne brzmienie. W 2013 roku ukazuje się album „II”, a w 2016 powstaje „III”. Rok później Moderat gra ostatni koncert dla kilkunastu tysięcy fanów w Berlinie.

 

Jest rok 2022, Moderat wraca z nowym albumem i trasą. „MORE D4TA”, pojawia się ponad sześć lat po poprzedniku, ale jego zawartość jest kwintesencją lat współpracy grupy. Chociaż tytuł jest anagramem „Moderat 4”, jest w tym coś więcej niż zwykła gra słów. Stworzona w dużej mierze w czasach, gdy trasy koncertowe były poza zasięgiem, to płyta, która zmaga się z poczuciem izolacji i przeładowania informacjami. Po ponad dwóch dekadach wspólnego muzykowania, kiedy wypracowali własne brzmienie i estetykę, Moderat przedstawia album, który jest naładowany kreatywnością i w pełni oddany dźwiękom. 10 utworów, 46 minut i 33 sekundy, 494 słowa. Czekamy!

 

Regulamin wydarzenia

Organizator: Alter Art

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Moderat
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Moderat BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/