Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Brandt Brauer Frick

05-06.02.2024 Warszawa, Poznań

Organizator: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

Brandt Brauer FrickBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Warszawa

BRANDT BRAUER FRICK
poniedziałek
05.02.2024
20:00

BRANDT BRAUER FRICK

Warszawa, Klub Hydrozagadka

Poznań

BRANDT BRAUER FRICK
wtorek
06.02.2024
20:00

BRANDT BRAUER FRICK

Poznań, Klub Próżność

O wydarzeniu

Po 13 latach muzycznych eksperymentów Brandt Brauer Frick powracają do miejsca, gdzie zaczęli swoją historię – do rave’ów. W czerwcu Niemcy wydali swój najnowszy album “Multi Faith Prayer Room” i już na początku lutego w ramach jego promocji odwiedzą Warszawę oraz Poznań! Brandt Brauer Frick bilety już w sprzedaży.

Brandt Brauer Frick informacje

“Emotional Body Music” – za pomocą tego terminu pochodzące z Berlina trio Brandt Brauer Frick opisuje swoją nieszablonową twórczość. Daniel Brandt, Jan Brauer oraz Paul Frick zadebiutowali w 2010 roku albumem “You Make Me Real” i od tego czasu na ich koncie pojawiły się 4 kolejne krążki: “Miami”, m.in. z gościnnym udziałem producentki Niny Kraviz oraz innowatora alternatywnego R&B Om’masa Keith’a i “Joy” (2016), na którym grupa wspierana była przez wokalistę/poetę Beaver Shepparda.

Na obchody swojego dziesięcioletnia BFF wydali “Echo”, który obrazuje połączenie ducha ich wczesnych lat z nabytym przez dekadę doświadczeniem w muzycznych eksploracjach. W czerwcu Niemcy podzielili się ze światem swoim piątym w dorobku albumem “Multi Faith Prayer Room”, z gościnnym udziałem Mykki Blanco, Mariny Herlop, Sophie Hunger i Duane Harden.

Znani ze swojego oryginalnego podejścia do komponowania Brandt Brauer Frick występowali na różnych scenach  – poczynając od prestiżowego Montreux Jazz Festival, przez Coachelle, na berlińskim Berghain kończąc. Już w lutym Niemcy powrócą do Polski i wystąpią w Warszawie oraz Poznaniu i bez wątpienia będą to koncerty, których wielbiciele muzycznych eksperymentów związanych z szeroko pojętą elektroniką nie powinni przeoczyć. 

Ograniczenia wiekowe

  • Wstęp na koncert dla małoletnich powyżej 13 roku życia  - tylko za pisemną zgodą rodzica. Wzór zgody dostępny TUTAJ 
  • Małoletni poniżej 13 roku życia - wymagana obecność pełnoletniego opiekuna

Regulamin wydarzenia TUTAJ

Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać oszukani.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też