Klub Smok

Klub Smok

Klub Smok jest wyjątkowym miejscem na mapie Otwocka. Obiekt zajmuje się organizacją wszelkich wydarzeń kulturowych i muzycznych. Zlokalizowany jest przy ul. Warszawskiej 11/13.

Klub Smok – o obiekcie

Wydarzenia w Klubie Smok to koncerty, imprezy, spektakle i widowiska kabaretowe. Odbywają się tu również warsztaty, projekcje filmowe oraz eventy dla najmłodszych.

 

Klub SMOK kojarzy się najczęściej z punkrockowym klimatem, ale jest to zaledwie jedno oblicze placówki kulturalnej. Otwarte w latach 70. XX wieku jest wspomnieniem dyskotek i dancingów, dla innych z kolei – miejscem, w którym można obcować z awangardą. Odbywały się tu również wystawy i spotkania autorskie, warsztaty plastyczne, a także akcja „Lato w mieście”.

 

Dlaczego warto odwiedzić Klub Smok w Otwocku? Wydarzenia tu organizowane to – doskonała forma spędzenia czasu wolnego. Wszystkie zaplanowane eventy kulturalne trafią w nawet te najbardziej wysublimowane gusta. Stanowią one zbiór najciekawszych koncertów, wystąpień kabaretowych, spektakli i wydarzeń towarzyszących, odbywających się w mieście. Imprezy kulturalne wzbudzają duże zainteresowanie wśród widzów niezależnie od wieku. Do Klubu Smok bilety dostępne są do kupienia przez Internet.

Klub Smok — koncerty

W Klubie Smok w Otwocku na wydarzeniach goszczą znani artyści polskiej i zagranicznej estrady. Na scenie obiektu wystąpili m.in. Farben Lehre, Bielat Sound,Bethel, The Mind Seekers, Łydka Grubasa, Tede czy Tabu. Odbyły się to również imprezy towarzyszące czy pokazy. To miejsce spotkań fanów muzyki i rozrywki, którzy pragną naładować się pozytywną energią.

 

W Klubie Smok na koncertach widać tłumy widzów zainteresowanych tego rodzaju rozrywką. Obiekt kulturalny w Otwocku cieszy się niesłabnącą popularnością dzięki różnorodności atrakcji, jakie organizuje. Zróżnicowany repertuar eventów oferuje duży wachlarz możliwości na spędzenie czasu wolnego przy wyjątkowej rozrywce.

 

Jakie wydarzenia na nadchodzące miesiące przygotował Klub Smok? Koncerty stanowią interesujący pomysł na spędzenie czasu w gronie najbliższych. To wyjątkowe propozycje występów mniej lub bardziej znanych szerokiej publiczności. Planujesz wybrać się na odbywające się tam wydarzenia kulturalne? Na wiele eventów organizowane przez Klub Smok, bilety można zamówić za pośrednictwem eBilet.pl.

Klub Smok – niesamowite koncerty

Bogaty repertuar nadchodzących wydarzeń zapowiada się niezwykle ciekawie – muzyka na żywo pozwoli na relaks i odpoczynek przy ulubionych dźwiękach. Harmonogram eventów, które odbędą się w nadchodzących miesiącach to mnóstwo różnorodnych atrakcji, które z pewnością spełnią oczekiwania miłośników muzyki. Bilety na wiele spośród eventów dostępne są w sprzedaży na eBilet.pl.

 

Kalendarium imprez muzycznych i eventów zapowiada się niezwykle ciekawie, uwzględniając oczekiwania widzów o zróżnicowanych zainteresowaniach i preferencjach. Najlepsze propozycje rozrywkowe skierowane są do wszystkich widzów, niezależnie od wieku. Na odwiedzających Klub Smok czeka wiele niezapomnianych atrakcji rozrywkowych. Bogaty repertuar klubu stanowią koncerty i atrakcje z udziałem znanych i cenionych artystów, gwarantujących wiele emocji i niezapomnianych przeżyć, a na to wszystko bilety dostępne są na eBilet.pl.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Klub Smok?
    Klub Smok znajduje się przy ul. Warszawskiej 11/13 w Otwocku.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Smok?
    W Klubie Smok odbyło się wiele wydarzeń, m.in. koncerty Łydki Grubasa, Tede, Pull The Wire, Gorgonzolla, Kobranocka czy Gutek.

  • Kiedy został otwarty Klub Smok?
    Klub Smok został utworzony ponad 40 lat temu.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Smok
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Warszawska 11/13
05-400 Otwock
Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/