Wiesław Ochman i jego goście

Wiesław Ochman i jego goście

Wiesław Ochman i jego goście w Gdańsku! Zapraszamy już 17 października do Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina. Wiesław Ochman i jego goście bilety na koncert już dostępne.

Wiesław Ochman i jego goście

Głównym bohaterem tego wydarzenia artystycznego jest wybitny tenor światowej sławy. Najlepszy śpiewak polski występujący na najważniejszych scenach operowych świata. Pracował z takimi dyrygentami jak Herbert von Karajan i Leonard Bernstein. Ochman to ikona sztuki operowej, którego sława wykracza poza świat muzyki klasycznej. Artysta zaprosił do wspólnego występu w Gdańsku dwie wybitne solistki z Opery Śląskiej w Bytomiu (w której sam debiutował): Justynę Dyla – sopran  oraz Renatę Dobosz – mezzosopran.

 

Towarzystwo Orkiestry "Le Quattro Stagioni", złożonej z najlepszych muzyków poznańskich oraz dyrygenta Tadeusza Żmijewskiego, gwarantuje najwyższy poziom artystyczny i niezapomniane przeżycia muzyczne.

 

W programie koncertu same przeboje muzyki operetkowej, operowej i musicalowej. Takie koncerty nie zdarzają się na co dzień. Wyjątkowa okazja na wielkie artystyczne uniesienia. Zapraszamy mieszkańców Gdańska i Pomorza na to wielkie wydarzenie muzyczne.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Wiesław Ochman i jego goście
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/