Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera Exclusive

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera Exclusive

Wyjątkowi artyści. Najpiękniejsze utwory. Piękne kreacje. Talent wokalny i aktorski. Jednym słowem Gala Operetkowo-Musicalowa, którą po prostu trzeba zobaczyć. Zapraszamy już 20 października do warszawskiej Sceny RelaxGala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera bilety już w sprzedaży.

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera w Warszawie

Gala Operetkowo-Musicalowa to unikatowe, pełne radości i wzruszeń spotkanie z piękną muzyką i utalentowanymi artystami Teatru Muzycznego Castello. Anna Pieszka i Tomasz Białek to jeden z nielicznych duetów, który z powodzeniem łączy umiejętności wokalne repertuaru operetkowego i rozrywkowego. Soliści prezentują najwyższy kunszt wokalny i aktorski. Oprócz pięknych kreacji i scenicznego wdzięku para dysponuje niesłychaną łatwością w nawiązywaniu kontaktu z publicznością.

 

Podczas Gali soliści wykonają najpiękniejsze utwory z popularnych musicali. Na tym jednak nie koniec, bowiem w programie nie zabraknie również arii i duetów operetkowych. Ze sceny popłyną dźwięki utworu Memory z musicalu Koty, z mocą zabrzmi Upiór w Operze, walczykowo rozbuja publiczność duet utworem W rytm Walczyka oraz Usta milczą, dusza śpiewa, a w szampański nastrój wprowadzi wszystkich słynny Czardasz Sylwii z operetki Księżniczka Czardasza.

 

W repertuarze znajdą się również uwielbiane i znane przez publiczność utwory takie jak: Brunetki, blondynki czy Przetańczyć całą noc. To zaledwie kilka tytułów, które zostaną zaprezentowane podczas Gali Operetkowo-Musicalowej.

 

Występ solistów Teatru Muzycznego Castello to gwarancja wyśmienitej zabawy, a atrakcyjna formuła przedstawienia muzycznego nie pozwoli widzowi pozostać obojętnym.

 

Koncert z wdziękiem i elegancją oraz dobrym humorem poprowadzi konferansjer, który znakomicie wprowadzi słuchaczy w klimat operetkowo-musicalowy.

 

Spektakl zostanie poprzedzony kampanią społeczno-informacyjną

Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gala Operetkowo-Musicalowa Atmasfera Exclusive
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/