The Magical Music of Harry Potter

The Magical Music of Harry Potter

SPRAWDŹ BILETY

The Magical Music of Harry Potter - Harry Potter Magiczna Muzyka - koncert na żywo z gościnną gwiazdą z filmów! Zapraszamy już tej jesieni. he Magical Music of Harry Potter bilety już w sprzedaży.

 

The Magical Music of Harry Potter koncerty

Filmy o Harrym Potterze należą do najbardziej udanych filmów w historii kina, teraz nominowana do Oscara muzyka filmowa po raz pierwszy pojawi się na scenie w wyjątkowym wieczorze koncertowym z gościnną gwiazdą filmów!

Wyjątkowe doświadczenie

Magiczna muzyka Harry'ego Pottera przedstawia muzyczną podróż do magicznego świata przyjaźni, przygody, miłości i magów. Odwiedzający mogą spodziewać się świata iluzji, który przyprawia o gęsią skórkę. Efekty wizualne i magiczne sprawią, że serca wszystkich fanów zabiją szybciej. Daj się oczarować i zanurz się w magicznych światach dźwięków pełnych fantazji.

 

Oryginalny członek obsady, gwiazdy solistów i wspaniała orkiestra ożywią muzyczny świat Harry'ego Pottera. Odwiedzający mogą spodziewać się najpopularniejszych muzycznych atrakcji uniwersum Harry'ego Pottera. W programie melodie ze wszystkich ścieżek dźwiękowych filmu.

Muzyka

Tego wieczoru publiczność ogląda musical "Best of Harry Potter" ze wszystkich ośmiu filmów i Musical. John Williams (Star Wars, ET, Indiana Jones, Jurassic Park) skomponował muzykę do pierwszych trzech filmów, a publiczność może się spodziewać najbardziej znanych tytułów z tych części. Można też usłyszeć utwory Patricka Doyle'a, który swoją muzyką w czwartym filmie o Harrym Potterze przenosi nas w tajemniczy i mroczny świat "Turnieju Trójmagicznego". Nicholas Hooper pomógł ukształtować Harry'ego w piątym i szóstym filmie o Harrym Potterze, a Alexandre Desplat jest odpowiedzialny za skomponowanie Insygniów Śmierci w dwóch ostatnich filmach z serii, z imponującym i niezapomnianym finałem."

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

The Magical Music of Harry Potter
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

The Magical Music of Harry Potter BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/