emptygif
Newsletter

Na czasie

hans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023metro-w-buffo
Home Klasyka Muzyka filmowa PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

PRIME ORCHESTRA - Film Sympho ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wiosną 2023 roku nowoczesna crossover orkiestra Prime Orchestra wyrusza do europejskich miast z nową turą koncertową - Film Sympho Show! Prime Orchestra Film Sympho Show bilety na muzyczne show już dostępne.

 

Odwołane: Radom (16.03.2023)

O trasie Film Sympho Show 2023

Film Sympho Show to fascynująca podróż w świat kina, której towarzyszy nowoczesna technologia, potężny dźwięk wysokiej jakości, dynamiczny pokaz świetlny, jaskrawe efekty specjalne oraz duży ekran LED kinowego formatu.

To prawdziwe muzyczne show połączone z ekskluzywnymi własnymi orkiestrowymi wersjami ścieżek dźwiękowych najsłynniejszych kultowych filmów: HARRY POTTER, STAR WARS, MATRIX, GLADIATOR, INTERSTELLAR, INCEPCJA, PIRATES OF THE CARIBBEAN, ROCKY, MISSION IMPOSSIBLE, GHOSTBUSTERS i inne.

Przez dwie godziny, na żywo, utalentowany zespół Prime Orchestra, składający się z ponad 40 charyzmatycznych muzyków i wokalistów orkiestry, ekspresyjnego zespołu rockowego, mistrza efektów dźwiękowych - DJ-a oraz niezwykle artystycznego dyrygenta - wykorzystując cały arsenał twórczy i techniczny, wspólnie tworzą niezrównaną atmosferę magii, szaleńczej dynamiki i blasku świata kina w nowej prezentacji Film Sympho Show! 

Prime Orchestra informacje

Prime Orchestra istnieje od 2014 r. To nowoczesna symfoniczna orkiestra crossover, unikalne zjawisko na światowej scenie muzycznej! Twórca gatunku SYMPHO SHOW. W przeciwieństwie do innych orkiestr symfonicznych - PRIME ORCHESTRA to symbioza tradycji i innowacji, talentu i zaawansowanej technologii.

Podstawą repertuaru orkiestry są własne aranżacje klasycznej muzyki ROCK, POP, DANCE, utworów z popularnych filmów. Spektakle to imponujące symfoniczne show z potężnym dźwiękiem, jaskrawym światłem i efektami specjalnymi. Orkiestra stworzyła już 20 programów, odbyła ponad 700 koncertów na całym świecie w największych obiektach koncertowych i festiwalach!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też