Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasunrise-festival
Home Klasyka Muzyka filmowa PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

PRIME ORCHESTRA - Film Sympho Show

Organizator: OWACJA sp. z o.o.

PRIME ORCHESTRA - Film Sympho ShowO wydarzeniu

O wydarzeniu

Wiosną 2024 roku nowoczesna crossover orkiestra PRIME ORCHESTRA wyrusza do europejskich miast z nową turą koncertową - FILM SYMPHO SHOW! Bilety na koncerty PRIME ORCHESTRA Film Sympho Show już dostępne.

O trasie Film Sympho Show

FILM SYMPHO SHOW to fascynująca podróż w świat kina, której towarzyszy nowoczesna technologia, potężny dźwięk wysokiej jakości, dynamiczny pokaz świetlny, jaskrawe efekty specjalne oraz duży ekran LED kinowego formatu.

To prawdziwe muzyczne show połączone z ekskluzywnymi własnymi orkiestrowymi wersjami ścieżek dźwiękowych najsłynniejszych kultowych filmów: HARRY POTTER, STAR WARS, MATRIX, GLADIATOR, INTERSTELLAR, INCEPCJA, PIRATES OF THE CARIBBEAN, ROCKY, MISSION IMPOSSIBLE, WEDNESDAY i inne.

Przez dwie godziny, na żywo, utalentowany zespół PRIME ORCHESTRA, składający się z ponad 40 charyzmatycznych muzyków i wokalistów orkiestry, ekspresyjnego zespołu rockowego, mistrza efektów dźwiękowych - DJ-a oraz niezwykle artystycznego dyrygenta - wykorzystując cały arsenał twórczy i techniczny, wspólnie tworzą niezrównaną atmosferę magii, szaleńczej dynamiki i blasku świata kina w nowej prezentacji FILM SYMPHO SHOW!

Czekamy na Was! Do zobaczenia na koncertach!

Prime Orchestra informacje

PRIME ORCHESTRA istnieje od 2014 r. To nowoczesna symfoniczna orkiestra crossover, unikalne zjawisko na światowej scenie muzycznej! Twórca gatunku SYMPHO SHOW. W przeciwieństwie do innych orkiestr symfonicznych - PRIME ORCHESTRA to symbioza tradycji i innowacji, talentu i zaawansowanej technologii.

Podstawą repertuaru orkiestry są własne aranżacje klasycznej muzyki ROCK, POP, DANCE, utworów z popularnych filmów. Spektakle to imponujące symfoniczne show z potężnym dźwiękiem, jaskrawym światłem i efektami specjalnymi. Orkiestra stworzyła już 20 programów, odbyła ponad 700 koncertów na całym świecie w największych obiektach koncertowych i festiwalach!

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też