Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Tre Voci & Sopranissimo "Muzyka jest kobietą"

Tre Voci & Sopranissimo "Muzyka jest kobietą"

Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o

Tre Voci & Sopranissimo "Muzyka jest kobietą"O wydarzeniu

O wydarzeniu

W przededniu Dnia Kobiet, Soprany kontra Tenory w Sali Ziemi! Tre Voci & Sopranissimo bilety na koncert "Muzyka jest kobietą" już w sprzedaży.

Tre Voci & Sopranissimo

Voytek Soko-Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj - to trzech tenorów, którzy od 2015 r. konsekwentnie popularyzują gatunek classical crossover na polskich estradach. Znani z wielu występów telewizyjnych, zdobywcy Złotej Płyty w kategorii muzyka poważna łączą tenorowe brzmienia swoich głosów z przebojami muzyki popularnej. Tym razem wystąpią na scenie z Sopranissimo czyli trzema zjawiskowymi śpiewaczkami, które własny talent i umiejętności wokalne połączyły w niezwykły koktajl- urody, pasji i przyjaźni.

"Muzyka jest kobietą" to jedyna w swoim rodzaju uczta muzyczna, podczas której na scenie spotkają się dwa żywioły kobiece piękno i męska siła, liryczny kunszt i bohaterska odwaga. W programie koncertu znajdą się szlagiery muzyki popularnej w lekkiej, nowej, operowej aranżacji.

Podobne wydarzenia

Zobacz też