Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadloheilung
Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Muzykoterapia. Świąteczny relaks

Muzykoterapia. Świąteczny relaks

Organizator: Music Therapy Center sp. z o.o.

Muzykoterapia. Świąteczny relaksO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na magiczny, niezwykły i ciepły wieczór „Muzykoterapia. Świąteczny relaks” – wyjątkowe autorskie opracowanie Międzynarodowego Centrum Muzykoterapii!

W przytulnej atmosferze przygaszonego światła i świec można się zrelaksować przy wspaniałej muzyce z urzekającym wideo na wielkim ekranie projekcyjnym i efektem rozgwieżdżonego nieba w Sali Koncertowej Filharmonii Bałtyckiej!

Tego wieczoru będziecie mogli naprawdę poczuć wdzięczność, radość i magię oraz cieszyć się nagromadzoną, cudowną „brzmiącą ciszą”, pod koniec wieczoru nawet powietrze będzie rozbrzmiewało pięknem!

„Muzykoterapia” to specjalna, relaksacyjna forma koncertów, podczas których muzyka rozbrzmiewa nieprzerwanie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu, zanurzenia w sobie i swoich myślach, emocjach, uczuciach. Stres zostaje złagodzony, ciało skutecznie zrelaksowane i zregenerowane.

W programie ponadczasowe klasyki: kolęda „Cicha noc”, nastrojowa „Zima” Vivaldiego, kojąca „Kołysanka” Brahmsa, uroczysty „Chorał” Bacha i inne znane na całym świecie melodie.

Niepowtarzalne połączenie brzmienia fortepianu, fletu, skrzypiec i wokalu z niezwykłymi instrumentami do terapii dźwiękiem – delikatnymi i miękkimi misami tybetańskimi, dźwięcznymi czakrafonami, lekkimi dzwoneczkami Koshi, mistycznym glukofonem, kartalami, szumem strumienia, deszczem, oceanem i innymi odgłosami natury…

 

Wykonawcy to soliści filharmonii, którzy regularnie koncertują w różnych krajach Europy - we Francji, Austrii, Niemczech, Polsce, Hiszpanii i innych:

- Artem Shaplyko (fortepian) – utalentowany pianista wirtuoz

- Natalia Akinina (wokal) – mezzo soprano, czołowa solistka opery od 2005 roku o wyjątkowym, aksamitnym głosie

- Alexey Ladik (flet) – uczestnik międzynarodowych koncertów i festiwali jako solista i w orkiestrach

- Karolina Nasko (skrzypce) – to młoda utalentowana skrzypaczka, która regularnie występuje w największych salach koncertowych

- Alina Okhotnikova (prowadząca, instrumenty do terapii dźwiękiem) – mistrzyni rehabilitacji poprzez muzykę i dźwięk z doświadczeniem w badaniu wpływu dźwięku i wibracji na umysł i ciało

Program koncertu:

1. F.Gruber. "Cicha noc"

2. A.Vivaldi. "Zima"

3. J.S. Bach. Chorał z kantaty nr 147 „Jesus bleibet meine Freude”

4. I.Brahms. Kołysanka

5. P.Czajkowski. „Taniec pasterzy”

6. P.Czajkowski. "Grudzień. Świąteczny czas” z cyklu „Pory roku”

7. J.S.Bach-C.Gounod. "Ave Maria"

8. J.S.Bach. Aria z Suity na orkiestrę №3 D-dur

9. I.Pachelbel. Kanon i inne melodie popularnych klasyków

 

Ograniczona liczba miejsc! Nie przegap!

Podobne wydarzenia

Zobacz też