Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Klasyka Koncerty muzyki poważnej Jarred Dunn - koncert specjalny

Jarred Dunn - koncert specjalny

Organizator: Agencja Koncertowa PRESTO

Opis

Opis

Zapraszamy na wyjątkowy koncert fortepianowy Jarreda Dunna, który odbędzie się już 20 maja w Warszawie. Jarred Dunn koncert specjalny bilety już w sprzedaży.

Jared Dunn w Warszawie

Jarred Dunn został opisany przez krytyków jako „magik koloru dźwięku fortepianu” (Muzikos Barai, Wilno), „sugestywny i mistyczny” (New York Classical Music), „technicznie doskonały” przez Pierwsze Radio Białoruskie i „wirtuoz z najbardziej wyrafinowanym dotykiem” (Free Thought Today, Madison).

 

Ten wspaniały pianista pojawił się w 2018 CBC Top 30 Under 30: Hot Canadian Classical Musicians (CBC), a w 2019 roku prowadził program CBC „This is My Music”.

 

Jarred Dunn jest zdobywcą I nagrody i nagrody Koncertowej na Litewskim Międzynarodowym Konkursie Chopinowskim w Wilnie w 2018 roku, co doprowadziło do jego prawykonania z Litewską Symfonią Kameralną w listopadzie 2018 roku oraz finalistą/laureatem I Międzynarodowego Konkursu im. Jana Hofmanna w Krakowie. Jego pierwsze nagranie, „Chopin and Debussy”, zostało wyprodukowane przez Dana Barkera (Fundacja Freedom From Religion) i nagrane przez Audio for the Arts (Madison, WI). Był słyszany w CBC, WQXR New York, Belarus First Radio Minsk i Free Thought Radio-Television w Madison (WI).

 

„Uważam go za ważnego muzyka, pianistę, uczonego i pisarza w wielkiej sztuce muzyki poważnej”.

-David Dubal, WWFM: The Classical Network (Nowy Jork)

 

Podczas koncertu usłyszymy kompozycje Fryderyka Chopina i Johannesa Brahmsa.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn