Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D

Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D

SPRAWDŹ BILETY

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub chcą zobaczyć ją ponownie – wyjątkowa wystawa "Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D" już w Olsztynie. Tym razem można ją zobaczyć  w Aquasfera OSiR w Olsztynie. W dniach 26-27 listopada 2022 roku w Olsztynie pojawi się jedyna tego typu wystawa w Europie. "Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D" bilety już dostępne.

O wystawie "Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D"

Zobacz na własne oczy najpopularniejsze dzieła mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu w trójwymiarowej wersji, na której dzieła największych malarzy zyskały jeszcze większą głębię, ekspresję i wyeksponowały ostatni plan, podkreślając mistrzowską perfekcję.

 

Pejzaże, martwa natura, portrety na wyciągnięcie ręki. Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh – spotkaj najbardziej znane nazwiska w świecie sztuki pod koniec listopada w Olsztynie. Zobacz piękny, pełen barw świat, ukazany przez klasyków.

 

Poczujesz prawdziwą głębię we wnętrzu słoneczników, a groźne burzowe chmury rozciągają się nad rozkołysanym morzem. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok "martwej natury".

 

Dotknij Cyprysa i chwyć gwiazdy – spójrz inaczej na "Gwiaździstą noc" – oczami Vincenta van Gogha. Niech u Cezanne promienie słońca przebijają się przez korony drzew bardziej niż zwykle i zobacz poranną mgłę w "Impresji, wschód słońca" Moneta. Popraw kwiaty w bukiecie, które maluje Renoir i niech tancerka Degas’a tańczy tylko dla Ciebie.

 

Wystarczy założyć okulary 3D, aby wybrać się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Informacje o zwiedzaniu

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótkie wprowadzenie w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory.

 

Orientacyjny czas zwiedzania wystawy wraz z wykładem to ok. 60 minut.

 

Wskazany na bilecie dzień i godzina oznacza czas rozpoczęcia wprowadzenia – omówienia sposobu oglądania oraz przyzwyczajenia mózgu do przetwarzania obrazów w 3D – ok. 10 minut. Zapraszamy do przybycia ok. 15 minut wcześniej przed wskazaną godziną na bilecie.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/