Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Targi | Wystawy Targi Warsaw Comic Con VI Edycja

Warsaw Comic Con VI Edycja

Organizator: Ptak Warsaw Expo

Warsaw Comic Con VI EdycjaO wydarzeniu

O wydarzeniu

OGŁOSZENIE W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce, w trosce o bezpieczeństwo zwiedzających, gwiazd i wystawców, i stosując się do zaleceń rządowych, Warsaw Comic Con został przesunięty na 2022 rok. Więcej informacji o konkretnych datach podamy wkrótce. Osoby, które kupiły wejściówki, pakiety i vouchery informujemy, że wszystkie zakupione bilety zachowują ważność i mogą zostać wykorzystane w nowych datach.

 

Warsaw Comic Con powraca! VI edycja największego festiwalu popkultury w Polsce odbędzie się tradycyjnie w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. 

Warsaw Comic Con bilety

  • Karnet trzydniowy - 100 zł (cena regularna 190 zł)
  • Bilet VIP - 200 zł (cena regularna: 280 zł) dodatkowo upoważnia do: miejsca pod sceną na trybunach, odbioru koszulki, wcześniejszego wejścia na imprezę (godzinę przed otwarciem bramek), odbioru pamiątkowego identyfikatora.
  • Bilet VIP PLATINIUM - 400 zł (cena regularna: 580 )  dodatkowo gwarantuje: -100zł na zdjęcie z gwiazdą Silver (możliwość wykorzystania na miejscu), -100zł na autograf z gwiazdą Silver (możliwość wykorzystania na miejscu), szybkie wejście do Strefy Gwiazd i Comic Conową czapkę.

Vouchery na spotkanie z gwiazdami

UWAGA: voucher nie jest biletem wstępu na festiwal! Voucher upoważnia, lecz nie jest gwarancją do zdobycia autografu i zrobienia zdjęcia z wybraną osobą! Liczba dostępnych voucherów jest limitowana. 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też