Archeologiczna wiosna czyli Majówka w Biskupinie
Organizator: Muzeum Archeologiczne w Biskupinie

Dlaczego warto?
O wydarzeniu
Majówkowe przygody w Muzeum Archeologicznym w Biskupinie!
Od 1 do 3 maja zapraszamy na tradycyjne rozpoczęcie sezonu – pełne atrakcji związanych z codziennym życiem ludzi w przeszłości. To doskonała okazja, by poznać dawne zajęcia i rzemiosła, odkryć tajniki pracy archeologa, obejrzeć pokazy walk wojów, czy też… odpocząć na pikniku!
Lokalizacja

Muzeum Archeologiczne w Biskupinie
Biskupin
Podobne wydarzenia
Muzeum Polskiej Wódki | "Zwiedzanie Muzeum Polskiej Wódki" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum PRL-u Poznań | "Muzeum PRL-u" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum PRL-u
Poznań
Muzeum PRL-u Poznań | "Muzeum PRL-u - Voucher" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum PRL-u - Voucher
Poznań
Muzeum Zamkowe w Malborku | "Zamek w Malborku: Trasa Historyczna" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie | "Zwiedzanie Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum Zamkowe w Malborku | "Zamek w Malborku: Trasa Spacerowa" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum Zamkowe w Malborku | "3 Zamki - Malbork, Sztum, Kwidzyn" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Poznaj wystawę stałą „Dla Rzeczypospolitej. Józef Piłsudski 1867-1935", czyli opowieść o Józefie Piłsudskim i epoce, w której żył.
Dworek „Milusin” | "U Piłsudskich w „Milusinie" - dołącz do oprowadzania po dworku z przewodnikiem" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
U Piłsudskich w „Milusinie" - dołącz do oprowadzania po dworku z przewodnikiem
23.07-30.10.2026
Sulejówek
Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku - budynek główny | "Śladami Józefa Piłsudskiego z przewodnikiem" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Muzeum Polskiej Wódki | "ZWIEDZANIE TRAFALGAR/INSIGHT" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Zoo Warszawa | "Zwiedzanie ZOO Warszawa" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Zwiedzanie ZOO Warszawa
Warszawa
1100 gatunków, 11 000 osobników czeka na Ciebie przez cały rok. Zaplanuj wizytę śladem pokazowych karmień lub odwiedź Afrykarium, jedyne takie oceanarium w Polsce.
W ZOO w Płocku czeka na Ciebie blisko 8 000 zwierząt reprezentujących około 600 gatunków. Pięknie położony nad Wisłą ogród zoologiczny zaprasza!
Pochylnia Buczyniec | "Buczyniec/Elbląg STATKIEM PO TRAWIE" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Przystań w Elblągu | "Elbląg/Buczyniec STATKIEM PO TRAWIE" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Pochylnia Buczyniec | "Buczyniec /Jelenie SZLAKIEM CZTERECH POCHYLNI" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Przystań Ostróda | "JEZIORO DRWĘCKIE – REJS SPACEROWY" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Przystań przy pochylni Jelenie | "Jelenie/Buczyniec SZLAKIEM CZTERECH POCHYLNI" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!
Przystań Ostróda | "Ostróda/Jezioro Pauzeńskie/Ostróda SZLAKIEM FLISACKIEJ SZELĄŻNICY" | Bilety online najszybciej na eBilet.pl!






