Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Kabarety Filharmonia Dowcipu - Klasyka z Fortepianem PLUS

Filharmonia Dowcipu - Klasyka z Fortepianem PLUS

Organizator: ESKANDER

Filharmonia Dowcipu - Klasyka z Fortepianem PLUSO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

W związku z ogłoszoną żałobą narodową po śmierci Jana Olszewskiego informujemy, że koncerty Filharmonii Dowcipu i Waldemara Malickiego w Szczecinie, zaplanowane na 16 lutego, na godzinę 17:00 i 20:00, odbędą się zgodnie z planem. Pamięć zmarłego Jana Olszewskiego zostanie uczczona minutą ciszy przed każdym z koncertów.

Serdecznie zapraszamy na muzyczne show Filharmonia dowcipu! Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki - Klasyka z fortepianem PLUS bilety już dostępne! 

Filharmonia Dowcipu - Klasyka z Fortepianem PLUS koncerty

Wydaje Ci się, że muzyka klasyczna nie jest dla Ciebie? Nic bardziej mylnego!

Poznaj najseksowniejszą w historii orkiestrę prowadzoną przez lewitującego dyrygenta i pełnego charyzmy pianistę. Wypełniony masą pozytywnej energii koncert zachwyca oszałamiającą muzyką i zaskakuje rozbrajającymi żartami „tu i teraz”, które składają się na kilkadziesiąt wybornych skeczy muzycznych.

 

Dojrzalsze i mistrzowsko dopracowane show obfituje w nowe patenty artystyczne na opowiadanie klasyki, Polski i świata znanymi melodiami. Gwarantujemy, że będzie jeszcze gęściej muzycznie, ostrzej politycznie i odważniej obyczajowo. Jednak przy zdecydowanie szybszym tempie narracji i mnóstwie oczyszczającego śmiechu znajdzie się też chwila na refleksję i odrobinę łez wzruszenia.


Zabierzcie swoje drugie połówki oraz dzieci i wspólnie przeżyjcie spotkanie z najbardziej temperamentnym widowiskiem muzycznym w Polsce. Zobaczcie na żywo, jak błyskotliwy wirtuoz i showman Waldemar Malicki wraz z wybitnymi instrumentalistami i solistami zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami. Podczas niezapomnianego koncertu największe hity muzyki poważnej pod batutą Bernarda Chmielarza i w nowoczesnej aranżacji zostaną pozbawione klasycznej patyny i zaskoczą swoim brzmieniem niczym przeboje napisane współcześnie. To muzyczna kreacja, w której orkiestra symfoniczna w kilka minut potrafi się zmienić w energetyczny big band, a eteryczne skrzypaczki w gorące tancerki.

Do zobaczenia!

 

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

 

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy i Andrzej Piątek (aktor)

 

Czas trwania: 90-120 min

 

Filharmonia Dowcipu i Waldemar Malicki Klasyka z fortepianem PLUS bilety dostępne na eBilet.pl

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też