Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Inne Lot do Nowego Jorku (US) (SMR6423)

Lot do Nowego Jorku (US) (SMR6423)

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do Nowego Jorku (US) (SMR6423)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykłą podróż z Chicago (US) do Nowego Jorku (US) podczas rejsu SMR6423. Ta fascynująca podróż zabierze Was z jednego urokliwego miasta do drugiego, oferując widoki i wrażenia, które na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. 

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w naszym Centrum Szkoleniowym.

 

Chicago, miasto architektonicznych arcydzieł i niekończącej się energii. Lotnisko O’Hare International (ORD) stanowi punkt wyjścia naszej podróży, gdzie każdy moment na pokładzie samolotu napotka Was fascynującymi perspektywami, przygotowując Was na przybycie do Nowego Jorku.

Podczas przelotu nad Wielkimi Jeziorami otworzą się przed Wami malownicze krajobrazy, a panorama miasta Chicago ustąpi miejsca niezwykłym widokom jezior i zachodów słońca nad horyzontem.

Zbliżając się do Nowego Jorku, nocna panorama miasta, iluminowana drapaczami chmur i mostami, dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. To jak podróż przez morskie fale świateł, prowadząca Was do jednego z najbardziej ikonicznych miejsc na świecie.

Lądowanie na lotnisku John F. Kennedy International (JFK) zakończy naszą podróż. Nowy Jork, miasto, które nigdy nie śpi, przywita Was swoim pulsującym życiem i kulturowym bogactwem.

Dołączcie do nas na rejsie SMR6423 i zanurzcie się w podróży, która przeniesie Was z jednego niezwykłego miasta do drugiego. Każdy moment tej podróży to okazja do odkrywania różnorodności krajobrazów i kultur, oferując niezapomniane wrażenia z lotu nad Stanami Zjednoczonymi.

 

Miejsce: CSS Simair, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 14 Maja 2024 (wtorek)

Godzina odlotu: 18:00

Rejs: SMR6423

Lotnisko startu: Chicago / O’Hare (ORD)

Lotnisko lądowania: Nowy Jork / John F. Kennedy (JFK)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa 
  • Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też