Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Widowiska Inne Lot do LIMA (PE) (SMR6688)

Lot do LIMA (PE) (SMR6688)

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do LIMA (PE) (SMR6688)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na niezwykły lot rejsu SMR6688, który przeniesie Was w fascynującą podróż przez Andy z La Paz/El-Alto (LPB) do Limy/Jorge Chávez (LIM). Będziemy przemierzać majestatyczne Andy, przelatując nad jednymi z najbardziej ikonicznych miejsc na świecie.

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w Centrum Szkoleniowym.

Szczegóły lotu demonstracyjnego do Limy:

La Paz, miasto gór, otoczone niezwykłym krajobrazem Andy. Lotnisko El-Alto to nasz punkt wyjścia do tego niezwykłego lotu, gdzie każdy moment będzie pełen ekscytujących widoków.

Podczas lotu nad Andami otworzą się przed Wami imponujące szczyty, malownicze doliny i niezapomniane krajobrazy. Przemierzając te majestatyczne góry, zobaczycie nie tylko wspaniałe Andy, ale także Jezioro Titicaca, najwyżej położone jezioro żeglowne na świecie.

Jako kulminacyjny punkt trasy, przelot nad Machu Picchu dostarczy niepowtarzalnych wrażeń. Wysoko nad ruinami starożytnej cytadeli zapewniamy niepowtarzalne spojrzenie na to mistyczne miejsce, które łączy historię i naturę.

Lądowanie w Limie, na lotnisku Jorge Chávez, to zakończenie naszej niezwykłej podróży nad Andy. Miasto, gdzie spotykają się morze i góry, zapewni Wam unikalne doświadczenia.

Dołączcie do nas na rejsie MR6688 i zanurzcie się w fascynujących widokach Andów. Każdy moment tej podróży to okazja do odkrywania piękna naturalnego dziedzictwa Ameryki Południowej. Przygotujcie się na lot, który przeniesie Was z jednego punktu nad drugi, oferując niezapomniane wrażenia z lotu nad Andy.

 

Miejsce: CSS Simair, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 12 Marca 2024 (wtorek)

Godzina odlotu: 18:00

Rejs: SMR6688

Lotnisko startu: La Paz / El-Alto (LPB)

Lotnisko lądowania: Lima / Jorge Chávez (LIM)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa

 

Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też